Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
bro q7 ve guiza benzetmesini yaptın ya ben susuyorum cidden susuyorum :lol:
Forvet olarak benzetme yapmıyorum tabiki.Fakat bu böyle bu adam takım oyuncusu değil.Yani örnek olarak alex gibi değil.Alex daha iyidir vs. demiyorum fakat bu adam beşiktaş ta başarılı olacak adam değil.Bizim ülkemizde bir anlık gaz ile alınan oyuncu tarzı bu.Yani sen Fb ye Gs ye C. Ronaldo'yu getirsen başarılı olması garanti değil.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
DaRKWaTcH demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
bro q7 ve guiza benzetmesini yaptın ya ben susuyorum cidden susuyorum :lol:
Forvet olarak benzetme yapmıyorum tabiki.Fakat bu böyle bu adam takım oyuncusu değil.Yani örnek olarak alex gibi değil.Alex daha iyidir vs. demiyorum fakat bu adam beşiktaş ta başarılı olacak adam değil.Bizim ülkemizde bir anlık gaz ile alınan oyuncu tarzı bu.Yani sen Fb ye Gs ye C. Ronaldo'yu getirsen başarılı olması garanti değil.
takım oyunu oynamıyor değil pasta veriyor ve kanat oyuncusu olduğu için gol sayısı az. sizin aldığınız stochta bi sorun var asıl kanat oyuncusu lakin asist yok gol düşünüyor sadece

Bro Beşiktaş'ın böyle bir transfer'e ihtiyacı vardı.Artık taraftar bıkmıştı.Alınan Ahmet'ten Mehmet'ten şöyle bir canlandırır taraftarı bu transfer.

Aldı sonunda bjk bu adamı. Ama Morinho bunu adam edemediyse bjkde hiç bişey yapamaz...

ps:Azimle s*can duvarı delermiş :lol:

Bakıyorumda fenvliler stoch tranferi gçlgede kaldı diye Q7 ye sarmaya başlamış makara: ister 1 yıl kalır ister 3 ay para bjknin parası :thumbsup: Hayırlısı olsun..
ps: fenev ve bjk boşuna uğraşmayın forvet hattında Galatasaraya yetişemezsiniz cool2:

İŞTE Q7'NİN LİSTESİ

Yılda 4.5 milyon Euro...
-Ayrıca uluslararası bir bankadan da teminat mektubu.
-Her sezon için tam 10 adet, Portekiz`e gidiş-dönüş business class uçak bileti...
-Merkezi yerde, lüks bir dubleks ev... Kesinlikle deniz manzaralı olmalı
-Süper lüks bir araba. Markasını ve modelini Portekizli futbolcu belirleyecek
-Evdeki hizmetlilerin ücretlerini de, Beşiktaş Kulübü karşılamalı

8O

http://fanatik.ekolay.net/Be%C5%9Fikta%C5%9F-Pop-y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1-gibi!_3_Detail_33_180083.htm

Bu istekler transfer görüşmelerini tıkayan isteklerdi. Yeni şartlarda ne var henüz belli değil. Ayrıca hangi yabancı oyuncu bilet parasını yada buradaki ev & arabasının parasını kendi ödüyor ki ?

hmzsnmz demiş ki:
Bu istekler transfer görüşmelerini tıkayan isteklerdi. Yeni şartlarda ne var henüz belli değil. Ayrıca hangi yabancı oyuncu bilet parasını yada buradaki ev & arabasının parasını kendi ödüyor ki ?
Güiza makara:

Apollon demiş ki:
Bakıyorumda fenvliler stoch tranferi gçlgede kaldı diye Q7 ye sarmaya başlamış makara: ister 1 yıl kalır ister 3 ay para bjknin parası :thumbsup: Hayırlısı olsun..
ps: fenev ve bjk boşuna uğraşmayın forvet hattında Galatasaraya yetişemezsiniz cool2:
sizinkine erişmekdense daha başarılı bir forvet hattımız olmasını tercih ederiz :thumbsup:
Yine araya sokmuşsun gs fb muhabbetini ilginç gerçekten :popcorn: ,

bana göre Q7 tekniği süper bir futbolcu asıl oyununu oynayabilirse çok faydalı olur bjk'ı şampiyon bile yapabilir tek başına bana göre,ama mourinho demişti zamanında''disiplinsiz bir oyuncu'' diye umarım değişir :curtain:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Benimde yöneticiler kapımda yatsa , medyaya "haber bekliyoruz alıcağız inş" diye acınılacak beyanatlar verse ben bile beşiktaşlı olurdum :D :D

Performansına gelince 2 bilek hareketi yapar sezonu tamamlar...Hangi kulüpte dikiş tutturabilmiş ki bu adam ? Ayrıca İstanbul Gecelerinin de müptelası olur ^^

CaptainAizen

Öğreniyorum
Süper transfer isim olarak ve beşiktaşada yakışıcak bir isim ama adam gelmek istemiyor ısrarla gelmem dedi böyle bir adamdan ne kadar fayda alıcak beşiktaş bilmiyorum ama her türlü ismi bile yeter hayırlı olsun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
Ve Quaresma Beşiktaş'ta!

oy oyy Q7 harbiden geldi mi işte bu güzel oldu FB yaptı hamlesini BJK hemen cevap verdi yaa fakircikler neredeler eski açık size soruyorum neredesiniz :mrgreen: :twisted: :lol: :santa: nese: summer1:

Ps : yuh yaa bugün hiperaktivitem deli yüksek libidom nasıl ona baktıracağım birazdan ihihihihii :mrgreen:

Yukarı Alt