- Resim Silinmiş.

Fenerbahçe yönetimi, "İsteyeni yok" raporu sonrasında Güiza'yı resmen satış listesine koydu. Bu durum yıldız oyuncu ve menajerine iletildi.

Sarı-lacivertliler, Daniel Güiza'yı resmen satışa çıkardı. 2 sezon önce Mallorca Kulübü'nden 'İspanya Gol Kralı' unvanı ile transfer edilen 'Okçu', gelecek sezon Fenerbahçe formasını giymeyecek.

Sezon boyunca performansı ile büyük tepki çeken Güiza'ya destek veren başkan Aziz Yıldırım da artık ümidini kesmiş durumda. Okçu, takımın yeni teknik direktörü olması beklenen Aykut Kocaman'ın da "İhtiyacımız yok" raporu sonrası yönetim tarafından satış listesine konuldu. Alınan bu karar futbolcunun menajeri Juan Carlos Cordero'ya iletildi.

İspanyol menajer, Habertürk'e yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe Güiza'yı satmak istiyor. Bunu bize ilettiler. Gelecek sezon kadroda Güiza'yı düşünmüyorlar" diyerek gelişmeyi doğruladı. Cordero, yıldız oyuncunun transferi konusunda da ilginç açıklamalarda bulundu.

Menajer, "Fenerbahçe'nin şu an için istediği rakamlar çok yüksek. İngiliz ve İspanyol kulüpleri istiyor ama önerdikleri paralar F.Bahçe'nin istediğinin çok çok altında. Güiza'nın burada problemi yok. Burada iyi para kazanıyor ve devam etmek istiyor" ifadesini kullandı.

Bonservis bedeline 17 milyon Euro kendisine de yıllık 3 milyon Euro ödenen Okçu için daha önce istenen 10 milyon Euro bonservis bedeli şu an için hayal olarak görünüyor. Yönetim artık gelen teklifleri kaçırmamak için zararına da olsa Güiza'yı elden çıkarmaya çalışıyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu herif aslında çok kaliteli ama TR'de tutmadı işte gittiği ülkede görün şöhret olacak.

extraloob demiş ki:
bu herif aslında çok kaliteli ama TR'de tutmadı işte gittiği ülkede görün şöhret olacak.
Kejman için de böyle yorumlar yapanlar vardı ama gitti gördük PSG de neler yapamadığını. Nobre bizdeyken nasıldı beşiktaşa gitti ne oldu. Ama Guiza gol kralı olmuş diyeceksiniz, gol kralı olmak için ahım şahım bir forvet olmak şart değil bence zaten hersene ispanya da gol kralı olmamış bu adam 3 sene önce bulmuştur alex gibi fakat anlaşabildiği bir solak atmıştır golleri :wink1: izleyip görmek lazım attığı golleri nasıl gol kralı olmuş ne tarz goller atmış diye. Ben şahsen çok sevindim gidecek olmasına çok bile sabrettik artık yeter diyorum.

Yukarı Alt