Ve Iverson Beşiktaş'ta
Beşiktaş Cola Turka, aylardır sürdürdüğü Allen Iverson transferinde mutlu sona ulaştı. Yıldız basketbolcunun menajeri Gary Moore, Beşiktaş'ın teklifini kabul ettiklerini ve birkaç gün içinde sözleşmeyi kulübe göndereceklerini açıkladı.

Allen Iverson, Beşiktaş ile bir yılı opsiyonlu, iki yıllık sözleşme üzerinde anlaştı. Buna göre, 35 yaşındaki yıldız, 1,5 milyon doları garanti olmak üzere yılda iki milyon dolar kazanacak. Iverson daha önce Çin takımlarından Foshan Dragons'ın bir yıl için dört milyon dolarlık teklifini reddetmişti.
Beşiktaş yönetiminin, bu hafta içinde Türkiye'ye gelmesi beklenen Allen Iverson için tıpkı Ricardo Quaresma ve Guti transferlerinde olduğu gibi özel bir imza töreni düzenlemesi bekleniyor. Siyah-beyazlılar, serbest durumda olan yıldız basketbolcu için herhangi bir bonservis bedeli ödemedi.

ŞEREF YALÇIN: CUMA GÜNÜ ABD'YE GİDECEĞİM

Beşiktaş Kulübü amatör şubelerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şeref Yalçın, Iverson ile konuştuğunu belirterek, "Iverson, Beşiktaş'a gelmek istiyor. Beşiktaş'a gelip oynamak istediğini söyledi. Aramızda herhangi bir sorun yok. Ben de cuma günü ABD'ye gideceğim ve yüz yüze görüşeceğim" diye konuştu.​

Bu sene bizde olmasak Türkiyenin adını duyacağı yok dünyanın.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz çocukluğumuzda Alen Iverson ile büyüdük ve o boyuyla o dövmeleriyle takımın hep kaptanı olmuştu yıllarca izledik ve şimdi Türkiye'de gel de Beşiktaş'ın basket maçına gitme.

Takımı
Galatasaray
2000 yılında harika oynuyordu adam türk basketboluna çok büyük katkı sağlayacaktır.

mavii demiş ki:
Alışılmış bir transfer değil bence :santa: yani gece sabaha karşı canlı izlemek için kaç kere uyandığımı bilmiyorum bilsem beşiktaşa geleceğini kalkmazdım makara: 40 kere söyleselerdi geçmişte 1 kereinanmazdım yani sadece beşiktaşa değil türkiyeye geleceğine inanmazdım. Adam tüm spor dallarında Türkiyeye gelmiş en büyük isim ancak bazı şüpheler var iverson çok serbest bi adammış yani kurallara uymayan okadar yıldızın çok oldugu nba de bile koçları dinlemiyormuş türkiyedekileri hiç iplemez :lol:
Valla oynar oynamaz kendi problemi ama dediğin gibi Türkiye'ye gelmiş en kariyerli sporcudur kendisi :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu beşiktaşın maç programını koyarmısınız maçları hangi tarihte ve nerede iverson oynayacak mı ona göre bilet kapıp gideyim bu haftasonu.

mavii demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
extraloob demiş ki:
şu beşiktaşın maç programını koyarmısınız maçları hangi tarihte ve nerede iverson oynayacak mı ona göre bilet kapıp gideyim bu haftasonu.
ilk maçı akatlarda fener maçı bro :twisted: tarihi de ay sonuna doğru falandır herhalde :P
fener maçı mı? zaaa makara: ilk dayağı fener yicek desene summer4:
fener zenci sever makara: :lol:

EliteTurk

Aileden
Bu adam NBA de hasta olduğum adamlar arasında gece saat 3 de kalkar izlerdim 35 yaşına dayandı transfer olmalıydı ama ginede büyük tecrübe oyun kurucu olması daha büyük bir avantaj Beşiktaş için güzel haber Fenerbahçe li olmama ramen Beşiktaşı sık takib ediceğim. :kalp: :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
extraloob demiş ki:
ilk maçı akatlarda fener maçı bro :twisted: tarihi de ay sonuna doğru falandır herhalde :P

off ya gidemem o maça ya da koyu bjk formamı giyip gitmem lazım ahahahaaa :mrgreen: :twisted: :lol:

hayallerimin yıldızı tutugum takıma geliyor :S

Kim derdi ki bigün basketball forması sipariş edicem :D

Ya ben 10 yaşındayken basketbol falan izlemezdik ama oynadığımızdada hep ağzımızda ıverson ıverson adamın daha tipini bile bilmezdik ama makara: o derece kariyerli ünlü basketbolcu büyük iş kıskananlar çatlasın puahaha makara:

Yukarı Alt