AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
Guti'nin klası, oyunculuğu tartışılmaz. Ama Türkiye'de iş yapamaz, adam zaten gelmiş 33 yaşına onu geçtim 25 yaşındaykende koşmuyodu Guti 33 yaşında s.ksen koşmaz :roll: Kimse kusura bakmasın şimdi biz kaç tane Guti getirdik Galatasaray'a hepside patladı, neden ? Mücadele gücü yok çünkü hiçbirinde. Türkcell Süper Lig zor, fazla mücadeleye dayanıyo ve malesef kasap diye tabir ettiğimiz oyuncular pek bi yaygın. Guti kötü transfer değil ama bence yanlış transfer. Umarım ben yanılırım. Ama sandığınız gibi sokaklara dökülebileceğinizi de düşünmüyorum ben :roll: Beşiktaşın orta sahası hücum yönünden kuvvetli ama savunması çok zayıf Guti basmaz Q7 basmaz Raul gelecek deniyor oda zaten ayrı bi pert, Hilbert desen oda aynı. Bakalım Lig başlasın herşey yerine oturur :coffee:

Ps: Cana Guti'yi parçalar 8) :mrgreen:
Savunmadan bahsediyor ya geçen senenin en az gol yiyen takımına :lol:

Ferrari & Ernst & Toraman tabi yabancı sayısına göre sivoku da sayabiliriz. Sorun nerde ? Hilbert dediğin adam ofans oyuncusu değil zaten savunması olan orta saha oyuncusu.

Bi kere Guti'de tecrübe var hacı. Adam yedek oynadı çok doğrudur ama o kadar yıldız arasında oynayamazdı. Adam gençliğinde Beckham , Ronaldo gibi yıldızlar varken kaptandı.

hmzsnmz demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
Guti'nin klası, oyunculuğu tartışılmaz. Ama Türkiye'de iş yapamaz, adam zaten gelmiş 33 yaşına onu geçtim 25 yaşındaykende koşmuyodu Guti 33 yaşında s.ksen koşmaz :roll: Kimse kusura bakmasın şimdi biz kaç tane Guti getirdik Galatasaray'a hepside patladı, neden ? Mücadele gücü yok çünkü hiçbirinde. Türkcell Süper Lig zor, fazla mücadeleye dayanıyo ve malesef kasap diye tabir ettiğimiz oyuncular pek bi yaygın. Guti kötü transfer değil ama bence yanlış transfer. Umarım ben yanılırım. Ama sandığınız gibi sokaklara dökülebileceğinizi de düşünmüyorum ben :roll: Beşiktaşın orta sahası hücum yönünden kuvvetli ama savunması çok zayıf Guti basmaz Q7 basmaz Raul gelecek deniyor oda zaten ayrı bi pert, Hilbert desen oda aynı. Bakalım Lig başlasın herşey yerine oturur :coffee:

Ps: Cana Guti'yi parçalar 8) :mrgreen:

Ferrari & Ernst & Toraman tabi yabancı sayısına göre sivoku da sayabiliriz. Sorun nerde ? Hilbert dediğin adam ofans oyuncusu değil zaten savunması olan orta saha oyuncusu.
geçen sene bi maça 30 tane ön liberoyla çıkan ben değildim :wink1: Ernst & Fink & Toraman orta sahada Sivok & Ferrari stoper, Bunların hepsi bir arada oynuyodu geçen sene şimdi oynatta göreyim en fazla Ernst'i sokarsın kadroya gerisinide Guti,Hilbert,Q7'yle doldurursun. Hilbert dediğin adam sağ açık oynar ne kadar savunma yönü olursa olsun hücumcudur.

bak ben sana beşiktaşın bu seneki kadrosunu sayayım [ Rüştü, İsmail Köybaşı, Ferrari, Sivok, Sağ bekiniz her kimse, Ernst, Q7, Guti, Hilbert, Bobo, gelirse Raul ] :wink1: yaptır savunma bunlara göreyim seni.

AbSoLuT_ZeRo demiş ki:

geçen sene bi maça 30 tane ön liberoyla çıkan ben değildim :wink1: Ernst & Fink & Toraman orta sahada Sivok & Ferrari stoper, Bunların hepsi bir arada oynuyodu geçen sene şimdi oynatta göreyim en fazla Ernst'i sokarsın kadroya gerisinide Guti,Hilbert,Q7'yle doldurursun. Hilbert dediğin adam sağ açık oynar ne kadar savunma yönü olursa olsun hücumcudur.[/quote]

Toraman sağ bek oynadı ön libero yaptınız hemen adamı :lol: Hilbert ilk 11 oynamayacaktır.

Rüştü - Toraman, Sivok , Ferrari , Üzülmez - Ernst - Q7 , Guti , Nihat - Bobo

Yedekler ;
Hakan
Köybaşı
Hilbert
Nobre
Necip
Holosko
.
.

Ps. 6 yabancı mı oynuyordu ilk 11 de ? :P

hmzsnmz demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:

geçen sene bi maça 30 tane ön liberoyla çıkan ben değildim :wink1: Ernst & Fink & Toraman orta sahada Sivok & Ferrari stoper, Bunların hepsi bir arada oynuyodu geçen sene şimdi oynatta göreyim en fazla Ernst'i sokarsın kadroya gerisinide Guti,Hilbert,Q7'yle doldurursun. Hilbert dediğin adam sağ açık oynar ne kadar savunma yönü olursa olsun hücumcudur.
Toraman sağ bek oynadı ön libero yaptınız hemen adamı :lol: Hilbert ilk 11 oynamayacaktır.

Rüştü - Toraman, Sivok , Ferrari , Üzülmez - Ernst - Q7 , Guti , Nihat - Bobo

Yedekler ;
Hakan
Köybaşı
Hilbert
Nobre
Necip
Holosko
.
.

Ps. 6 yabancı mı oynuyordu ilk 11 de ? :P[/quote]
Beşiktaşın 12 tane yabancısı var hala transfer düşünüyo önce 2-3 tanesini göndersinde patlamasın sonra. Daha yabancıları göndermek için para harcayacaklar. Sizin yönetim bu işi bilmiyor bahse bile girerim :twisted: Geçen sene İbrahim Kaş sağ bek oynadı Toraman oynamadı, oynadığı maçlardada libero oynadı savunmanın önünde onun önündede Ernst Fink ikilisi oynadı. Hilbert o kadroda yer bulamazsa ben futboldan hiç bişey anlamıyorum. Madem oynatmıcak almasaydı onun yerine kaç tane Hilbert alırdı daral:

Ps: Tam bi yönetim faciası sadece göz boyama :mrgreen:

hmzsnmz demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
bak ben sana beşiktaşın bu seneki kadrosunu sayayım [ Rüştü, İsmail Köybaşı, Ferrari, Sivok, Sağ bekiniz her kimse, Ernst, Q7, Guti, Hilbert, Bobo, gelirse Raul ] :wink1: yaptır savunma bunlara göreyim seni.
Bu kadar yabancıyı nasıl oynattın şaşıyorum. :roll:
Ahaha aynen ha :mrgreen:

hmzsnmz demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
Bu kadar yabancıyı nasıl oynattın şaşıyorum. :roll:
işte siz düşünün o yabancılardan hangi birini oynatacağını :mrgreen: . Q7 Guti Hilbert gelirse Raul bunları oynatmak zorunda bi kere Beşiktaşın meşhur taraftarı çok kaprisli çünkü oynatmazsa isyan ederler yine :rolleyes1:

AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
Beşiktaşın 12 tane yabancısı var hala transfer düşünüyo önce 2-3 tanesini göndersinde patlamasın sonra. Daha yabancıları göndermek için para harcayacaklar. Sizin yönetim bu işi bilmiyor bahse bile girerim :twisted: Geçen sene İbrahim Kaş sağ bek oynadı Toraman oynamadı, oynadığı maçlardada libero oynadı savunmanın önünde onun önündede Ernst Fink ikilisi oynadı. Hilbert o kadroda yer bulamazsa ben futboldan hiç bişey anlamıyorum. Madem oynatmıcak almasaydı onun yerine kaç tane Hilbert alırdı daral:

İbrahim kaş kaç maç oynadı. Toraman mecburiyet dışında ön libero oynamadı. Ya ferrarinin yanında yada sağda oynadı. Hilberti bonservissiz aldık zaten onun yerine kaç tane alırdık ki :lol:

Yabancı sayısına gelince zapo tello fink gidecek zaten 10 tane de sabitleyeceğiz inşallah. :P

Ps. Sezon başlasın isyan mı başlayacak yoksa kartal fırtınasımı göreceğiz ^^

hmzsnmz demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:

İbrahim kaş kaç maç oynadı. Toraman mecburiyet dışında ön libero oynamadı. Ya ferrarinin yanında yada sağda oynadı. Hilberti bonservissiz aldık zaten onun yerine kaç tane alırdık ki :lol:

Yabancı sayısına gelince zapo tello fink gidecek zaten 10 tane de sabitleyeceğiz inşallah. :P

Ps. Sezon başlasın isyan mı başlayacak yoksa kartal fırtınasımı göreceğiz ^^
geçen sezonki Galatasaray'ın kadrosu bu kadrodan 10 kat daha kaliteli kusura bakma hamza o kadro iş yapamadıysa bu kadro hiç yapamaz. Sezon başlasın ben burdayım :twisted:

Ps. Mustafa Sarp Elano Arda Keita mı yoksa Ernst Hilbert Guti Q7 mi ? İsim olarak konuş. Sizinkilerin yaş ortalamasına bak bide benim saydıklarıma bak.
Ps2. Sezon başlasın herşey dökülecek :mrgreen:

hmzsnmz demiş ki:
extraloob demiş ki:
guti balon derken tabiki kariyeri süppo ama ne yapabilir ki ribery bimboma geldi de ne oldu bunlar öyle takımı alıp şampiyon yapacak adamlar değil ki destekçileri yoksa hiç etkili olamazlar, ama gelmesi iyi tabi hem reklam hemde kalite artıyor.
ahaha bro süpersin ya yorumların bitiriyor beni :lol: :P Geçen guti trye gelmez demiştin şimdi... :twisted:

Ps. Siz senin istemediğin krasici alın da onu da kutlayalım ^^

Ps2. Camiamıza hayırlı olsun bu sene akacağız !!! :headbang:
hıh buldum yorumunu :mrgreen:
Okan abiye %100 katılıyorum hep diyorum q7 aldınız guti aldınız ama 2 tane adamla 11 kişiye karşı ne yapabilirsinizki :P :lol:
Bu sene akıcaksınız ama nereye akıcağınızda önemli :P :twisted: :mrgreen:

AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
geçen sezonki Galatasaray'ın kadrosu bu kadrodan 10 kat daha kaliteli kusura bakma hamza o kadro iş yapamadıysa bu kadro hiç yapamaz. Sezon başlasın ben burdayım :twisted:

Ps. Mustafa Sarp Elano Arda Keita mı yoksa Ernst Hilbert Guti Q7 mi ? İsim olarak konuş. Sizinkilerin yaş ortalamasına bak bide benim saydıklarıma bak.
Onlar olamadıysa bunlarda olamayacak değil ya çok düz düşünüyorsun. Ayrıca o saydıklarından bi keita bide sezon başındaki arda biraz fark yaratır. Keita da evindeki maçlarda oynadı. Sarp dediğin adama sövmeyen gs li kalmadı elano desen vasat. Ernst diyosun varmı tr de onun gibi ön libero ? Yeni transferleri de oturup göreceğiz 8)

Adam 33 yaşında ben ntv spordan takip ettiğim kadarıyla (aralıklı oyuna giren bir futbolcu) mükemmel ara pasları atan tam bir orta saha oyuncusu. Fiyat konusuna gelirsek bonservisi elinde olduğundan 2 yıllığına 8milyon euro'ya mâl oldu yani sadece tabatanın bonservis bedeline adamı 2 yıllığına beşiktaşa bağladık...
Beşiktaşım bu sene şov yapıcak şov...

Adith demiş ki:
Mehmet Batdal.Yılın transferi. :headbang:
Mehmet batdal bence hiç küçümsencek bir futblcu değil, gerek fiziği gerek klası olsun yeni Hakan Şükür olmaya aday bir futbolcu.

hmzsnmz demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:

Onlar olamadıysa bunlarda olamayacak değil ya çok düz düşünüyorsun. Ayrıca o saydıklarından bi keita bide sezon başındaki arda biraz fark yaratır. Keita da evindeki maçlarda oynadı. Sarp dediğin adama sövmeyen gs li kalmadı elano desen vasat. Ernst diyosun varmı tr de onun gibi ön libero ? Yeni transferleri de oturup göreceğiz 8)
Keita artık gs'lı değil... muhtemelen elano'yuda satıcaklar.

yıllık 4milyon euro. 8O Dışardan Arap ligi olarak görüyorlar bizi.Yaşını dolduran geliyo türkiyeye hayatı boyunca alamadığı parayı alıyor.

Ben BJK nin fazla iyi oynucağını düşünmüyorum. Guti nin öyle güzel olacağını zannetmiyorum.Biz (Galatasaray) iyi transferler yaptık ama hiçbişeye yaramadı.Çünkü bizim geçen seneki takım koşmayan mücadele etmeyen takımdı ama bu sorunlar aşılırsa süper bi takım oluruz.Ama bjk guti raul u alarak bizim geçen seneki durumumuza düşücekler.

Yukarı Alt