1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

VDS Server Açacağım Bir Girebilir Misiniz?(LegendSRO Ekibi)

1. onurgs59

onurgs59 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle forum sitemiz hazırdır(.com lu VB kurulu Her şey Hazır).Serverimiz VDS Olacaktır.Silk-Avatar vs. Satıs yapıldıkca VDS'mizin Kapasitesi yükseltilecektir.Amacımız oyunu en iyi hale getirmek olacaktır.Hatta ilerde Dedicated almayı düşünüyoruz.

Öncelikler Rate'ler şöyle olacak

XP=50
    SP=70

Diğer rate'lere daha karar vermedik.Ayrıca EU Charlar acılabiliyor.Ancak Bard Skillerinde Sadece Speed ve Noise Çalısıyor.Cleric daha denenmedi.Ancak buff skillerinde fazla bir skill calıstıgını söyleyemem.Bunun aksine Wizard char acılıp skiller denenmiştir.Atak skilleri sorunsuz calısmaktadır.Bazı eksikler var tabiki.Ancak bu eksikler o kadar önemli değil.Yeni versiyonlar geldikçe oyunumuzdaki bug oranı azalacaktır.Versiyon 1.318 Olacaktır(0Kesin Değil).GM'Lerimiz ve asistanlarımız anlayıslı kişilerdir.Her gün değişik eventlerimiz olacaktır.

Benim söyleyeceklerim bu kadar arkadaslar.Sorularınızı Konu Altından Sorabilirsiniz.

2. ROME_MAFYA

ROME_MAFYA Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben Gelirimde Xp Rate Biraz Arttırsanız ? ::)

3. PablitoStyLE

PablitoStyLE Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bugları düzeltmeden oyunu açmayın

4. onurgs59

onurgs59 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    su an bakımdayız buglar giderilmeye calısılıyor sunucumuz hazır tek sorun buglar ^^

5. izmirittifak2

izmirittifak2 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaBeta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta - Beta -

6. izmirittifak2

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. izmirittifak2

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0