bannedddd

Buralıyım

Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?

Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...

22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor...

Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...

1 YTL de olabilir 250 Bin YTL de...

En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?...

Yarışmacı bankerin teklif ettiği parayı kabul edecek mi yoksa şansına mı güvenecek?

Bu yarışmayı izleyenler vardır aranızda, gerçekten muhteşem keyifli bir yarışma. Her gün izliyorum ve Acun Ilıcalı'nın sunumu da çok keyif veriyor. Var mı bu yarışmayı izleyenler?.. Rolling Eyes :lolmuch:

SunShine demiş ki:

Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?

Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...

22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor...

Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...

1 YTL de olabilir 250 Bin YTL de...

En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?...

Yarışmacı bankerin teklif ettiği parayı kabul edecek mi yoksa şansına mı güvenecek?

Bu yarışmayı izleyenler vardır aranızda, gerçekten muhteşem keyifli bir yarışma. Her gün izliyorum ve Acun Ilıcalı'nın sunumu da çok keyif veriyor. Var mı bu yarışmayı izleyenler?.. Rolling Eyes :lolmuch:

Çok saçma geldi bana

bannedddd

Buralıyım
Nervous demiş ki:
bende izliyorum bence harıka program bedavadan para kazanıyo ınsanlar
Evet harika olduğu doğru da bedavadan kazanmıyorlar yahu. Hem herkes kazanıyor diye bir kaide yok kaç gün eli boş dönenleri de gördük. Bir de onlar orda kaç aydan beri ordalar yani o kadar bekliyorlar evinden yoksun. :mrgreen: Bırakta kazansınlar. :mrgreen:

MuratHeP_EsK demiş ki:
ben izliyorum enayiler binlerce ytl para veriyolar
Enayi olanlar o yarışmaya katılanlar ! ... O kanal o gün o program dan ne kadar kazandıgını ne ben bilirim nede sen. Bi allah bide kendisi bilir. Adam sürüyle reklam yapıyor zaten programda. Razz bitişinde baslangıcında. adam 1 resim geçiyo reklam olarak :lol: kaldırıyo parayı. 250 bin Razz çerez parası dır onlar için.

|O²| demiş ki:
MuratHeP_EsK demiş ki:
Enayi olanlar o yarışmaya katılanlar ! ... O kanal o gün o program dan ne kadar kazandıgını ne ben bilirim nede sen. Bi allah bide kendisi bilir. Adam sürüyle reklam yapıyor zaten programda. Razz bitişinde baslangıcında. adam 1 resim geçiyo reklam olarak :lol: kaldırıyo parayı. 250 bin Razz çerez parası dır onlar için.
evet oda doğru Rolling Eyes

bannedddd

Buralıyım
|O²| demiş ki:
MuratHeP_EsK demiş ki:
Ne kadar saçma bir yaklaşım. O zaman tv dizileri falan da hiç olmasın. Sürüyle reklam veriyorlar. Oyuncular oraya para kazanmak için gidiyorlar onlara verilen parası da çerez parası o zaman.

Çok yanlış düşünüyorsun çoook. Wink

SunShine demiş ki:
|O²| demiş ki:
MuratHeP_EsK demiş ki:
Ne kadar saçma bir yaklaşım. O zaman tv dizileri falan da hiç olmasın. Sürüyle reklam veriyorlar. Oyuncular oraya para kazanmak için gidiyorlar onlara verilen parası da çerez parası o zaman.

Çok yanlış düşünüyorsun çoook. Wink
Ben film araları reklam lardan bahsetmiyorum dikkatini çekerim. Film arası reklam lar kendilerine aittir raiting hangi program da fazla ise ona sponsor oluyorlar ve para veriyorlar. Benim yanlıs düşündügüm bir nokta yoq Dizi ler olmasa bende süper olur hepsi zaten kı.... benziyo Razz dogru düzgün dizi bile yapmıyorlar aldıkları paralar boşa gidiyo. Hazineye gitse dış borc kalmıcak ülkemizde.

ben sinir oluyom yaa
adam beleşten para kazancak
bide kutudan 1 ytl çıkııyo ağlıyo yaa
ulen hem beleş para kazancan hemde ağlıyon beleş 1ytlde güzeldir

ne demiş atalarımız ;

"beleş sirke baldan tatlıdır" Wink

3nToX demiş ki:
ben sinir oluyom yaa
adam beleşten para kazancak
bide kutudan 1 ytl çıkııyo ağlıyo yaa
ulen hem beleş para kazancan hemde ağlıyon beleş 1ytlde güzeldir

ne demiş atalarımız ;

"beleş sirke baldan tatlıdır" Wink
Nerde beleş oraya yerleş Razz

Arada sırada izliyom tamamen şans işi işte
ama bi sure sonra insan kaptırıyo kendini Tahmin fln etmeye başlıyo ^^
Boş zamanı çok olanlara iyi bi alternatif :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Benim merak ettiğim bişey var. Sizce Gerçekten hamdi Bey diye birisi varmı yoksa acun kendisimi uyduruyo :lolmuch:

yanılmıyosam arkadasım o programda o gunku yarişmacıyı bı bılgısayar rastgele secdı soylenıyor ve ona gorede yarişmacı secılıyor hımm pekı orda kendı kutusuyla oturan bı yarısmacının kutusunde 20 bın ytl uzerınde para cıkdımı ben hıc ızlemeden dırek olarak cıkmadını soylım cıkmazda zaten buda orda 5 tane buyuk ıkramıye kalmasına sebeb olur kendı kutusunda buyuk mevla olmayınca zaten yarımacı olasıkları hesaplarsanız 14 dusuk ıkramıye 5 buyuk ıkramıye adam zaten 5 buyuk ıkramıyeyı otamatıkman ıla %70 nı elıyce kesın buda zaten programın yapımcıları tarafından o gun oyun ıcın ayrılan odul parasını altına dusdu kesın
arkadasım televizyonlardakı bu yarişma programlarına ınanmayın ve buyuk odul kazananların nerden bılıyosunuz kanalla anlasma ımzalamıs olan kanalın adamları olmadını adamın kulanda kulaklık o bızı duyamaz nerde bılıyosunuz o adam programdan sorumlu kısılerın dogru yanıtları vermedını kımse anasının hayrına beleş para vermez ve bu tv sektoru gıbı kurtlar sofrasında hıc vermezler

Yukarı Alt