saçmalamayın ya.hiç bi suçu olmayan masum insanlarda öldü orada
Allah herkese yardım etsin pray:
bu arada askerlere öldü demeyi kesin

Deprem oldu... Ama kayıplar ikiye ayrıldı... Doğudakiler hayatını, Batıdakiler İnsanlığını Yitirdi.!

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ProAnqeLLs demiş ki:
Açıkcası iyi olmuş diyorum çünkü 6 ay önce pkklı şerefsiz birinin cenazesini oradaki mezarlıga defnettiler hemde cenaze namazınıda kıldılar...
Tamam da ne alaka? Bunu yapanlar bütün Van ili mi? İstanbul'da da var böyle insanlar hatta Ankara'da var hani hatırlarsın PKK'lıları dağdan halay ile indirdi şimdi bizim başımızda hani. O zaman tüm Ankara vatan haini?
Düşüncelerin çok yanlış. O bölgenin çoğu vatanını seven ve ugruna canını verecek insanlar ile dolu. Allah hepsinin yardımcısı olsun ve hak edenlerin basına versin bunları.

ProAnqeLLs demiş ki:
murathep demiş ki:
ProAnqeLLs demiş ki:
Açıkcası iyi olmuş diyorum çünkü 6 ay önce pkklı şerefsiz birinin cenazesini oradaki mezarlıga defnettiler hemde cenaze namazınıda kıldılar...
insan değilsin cicioe2
senden daha çok insanım merak etme sen sadece orda ölen öğrencilere açıyorum digerleri için canım hiç sızlamıyo hiç değilse vatanımda hainlerin dolaşmasından hoşnut ve rahat değilim senin kadar sen memnunsun ki çok RAHATSIN!...
böyle düşünen aklını .... 8O

NiGHTMaRe

Aileden
Savaşlarda KÜRT halkı hep en önden gidenlerdi.Çanakkale, kurtuluş savaşlarını iyice bir araştırın bakalım ne sonuç çıkacak.Benim çok kürt dostum var ve hepsi de iyi insanlar.Ama kaale almadığım kürtler de var.PKK'ya küfrettiğim için sınıfta kavga ettiğim kişiler var.Bırakın onlar kendini zati belli ediyor.Türk-Kürt kardeşliğine bozmaya uğraşanların oyununa çok rahat geliyorsunuz -.-"

Lurkeer

Tanınıyorum
Limanerg demiş ki:
Savaşlarda KÜRT halkı hep en önden gidenlerdi.Çanakkale, kurtuluş savaşlarını iyice bir araştırın bakalım ne sonuç çıkacak.Benim çok kürt dostum var ve hepsi de iyi insanlar.Ama kaale almadığım kürtler de var.PKK'ya küfrettiğim için sınıfta kavga ettiğim kişiler var.Bırakın onlar kendini zati belli ediyor.Türk-Kürt kardeşliğine bozmaya uğraşanların oyununa çok rahat geliyorsunuz -.-"
Bir kişiden sebep onu herkese mal ediyorlar ya daral:

Benim ne düşünce ile yazdığımı anlayamamışsanız sizin sorununuz o bölgenin çoğunlugu pkk yandaşı ve orda pkklı bi şerefsizin cesedini toprağa verdiler namaz kılarak yediremiyorum kardeşim toprağıma leş koymalarına...Benim Kürtlerden yana sıkıntım yok onlarda benim kardeşim ben pkklılardan bahsediyorum.can ciger Kürt arkadaşlarımda var.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ProAnqeLLs demiş ki:
Benim ne düşünce ile yazdığımı anlayamamışsanız sizin sorununuz o bölgenin çoğunlugu pkk yandaşı ve orda pkklı bi şerefsizin cesedini toprağa verdiler namaz kılarak yediremiyorum kardeşim toprağıma leş koymalarına...Benim Kürtlerden yana sıkıntım yok onlarda benim kardeşim ben pkklılardan bahsediyorum.can ciger Kürt arkadaşlarımda var.
Bak ne demişsin. Çoğunluk. Neden herkese mâl ediyorsun bu durumu? Orada binlerce masum insan var. Ha bir sen vatanına düşkünsün biz de vatan hainiyiz bu görüşü belirttik diye.

Yukarı Alt