1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Vancouver 2010

1. JawBreaker

JawBreaker   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Vancouver 2010, 12 Şubat itibari ile Kanada'nın Vancouver kentinde başlıyor. Vancouver 2010'da toplam 2638 sporcu katılıyor, Vancouver 2010'a ülkemizden de 5 sporcu katılıyor.

Bu yıl 21.’si düzenlenecek oyunlar, 28 Şubat’ta sona erecek. 93 üllkeden 2638 sporcu katılacağı Vancouver 2010, aralarında artistik buz pateni, kayakla atlama, buz hokeyi, bobsleigh ve biatlonun bulunduğu 15 branştaki mücadelelere sahne olacak.
    Vancouver’un yanı sıra Whistler ve Richmond bölgeleri de oyunlara ev sahipliği yapacak. 2010 Vancouver, Kanada’nın bugüne kadar düzenlediği 3. olimpiyat olma özelliğini taşıyor.

Vancouver 2010′da Türkiye, “Parlayan Kalplerle” sloganını taşıyan oyunlarda 5 sporcuyla yarışacak. Artistik buz pateninde Tuğba Karademir, bayanlar kayaklı koşuda Kelime Çetinkaya, Alp disiplininde Tuğba Daşdemir ve Erdinç Türksever, erkekler kayaklı koşuda ise Sabahattin Oğlago da, ülkemiz adına mücadele edecek.

*

2. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Tam okuyup buraya aktaracaktım ki jawjaw önce davranmışsın :lol: Ülke olarak keşke şu olimpiyata daha fazla sporcuyla katılabilsek...

Ps.Saatler çok ters aslında epey zevkli yarışmalar oluyor. Ve genelde TRT3 yayınlar böyle şeyleri aslında gece bakmak lazım :P

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    var mı izleyebileceğimiz bir yayın bir de bunun oyunu vardı galiba :P

4. SLeRockche

SLeRockche Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemizden 5 kişinin katılması çok acı verici.

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

altyapı olmayan bir ülkede başka ne olabilir ki kim yetişir buyur koskoca sro oyuncuları sitemizde ülke olarak hangi oyuncunun elinden tutulmuştur var mı bir eğitim süreci atıyorum ben sro uzmanıyım diyelim bu konuda mmorpg konusunda bir panelde neden yer almıyorum nedeni belli daha 500 yıl var bir ingiltere gibi olmamıza da ondan :coffee:

6. SLeRockche

SLeRockche Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın.