Van'da meydana gelen depremle ilgili olarak gerek resmi gerekse özel kurum ve kuruluşların destekleri sürerken telekomünikasyon firmalarından da yardım duyuruları geldi.
GSM sektöründe faaliyet gösteren Turkcell, Avea ve Vodafone açıklama yaparak bölgedeki iletişimin kesilmemesi için özel ekipler devreye aldıklarını belirtti. Turkcell bölgede yaşayan ön ödemeli müşterilerine 1 ay boyunca kullanılabilecek ücretsiz 100 dakika ve 100 SMS yüklediklerini belirtti. Vodafone ise faturalı ya da faturasız bütün abonelerine ücretsiz olarak 100 dakika görüşme ve 100 SMS hediye ediyor. Avea da benzer bir çalışma yapacağını açıkladı.

Öte yandan Türk Telekom da 23 ve 24 Ekim tarihlerinde deprem bölgesindeki tüm abonelerinin şehir içi/şehirlerarası görüşmelerinin bedava olacağını açıkladı. Benzer uygulama bölgedeki ankesörlü telefonlar için de geçerli olacak.
Van'daki depremzedeler için 2868'e boş mesaj atıp Türk Kızılay'ı aracılığla 5 Tl yardımda bulunabilirsiniz..

Bakalım somali'ye yapılan yardımların yarısı kadar yardım yapılacak mı ?

Arkadaşlar aman dikkat edin, terörist köpekleri kendi adlarına hesap açmış yardım hesabı diye milleti dolandırıyorlar. Yardım edeceğim diye köpeklere yardım etmeyin. Kızılaydan başkasınada para falan göndermeyin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
5 tl çok para değil arkadaşlar , empati kurun insanların çocukların enkaz altında kaldığını düşünün.Vanda ki depremzedeler twitterdan facebook'tan "enkaz altındayız sesimizi duyan yok yardım edin" diye mesaj atıyorlar...

Addicted demiş ki:
Arkadaşlar aman dikkat edin, terörist köpekleri kendi adlarına hesap açmış yardım hesabı diye milleti dolandırıyorlar. Yardım edeceğim diye köpeklere yardım etmeyin. Kızılaydan başkasınada para falan göndermeyin.
+1 yardımlarınızı sadece Kızılay'a gönderin

Yukarı Alt