The47

Bilgiliyim
dün baktım diyorki 8 gün içinde ranked oynamazsanız puanınız düşecek. iyi dedik girelim.

1. oyun: top gangplank oynuyorum. karşımda tryndamere vardı katarinayla lane degiştirdiler karşımda katarina 3-0 öndeyim 3 item tamamladım 120 cs var 15. dakikadayız. middle da kassadin tryndamere e karşı 8-0 yenik durumda bana dediler ki mide gel yardım et. iyi dedim tamam geldik adama v ile işaret koydular daldım çalılıktan herifler blue buff almaya gitti sonra gp noob.. oyunu 3-2 tamamladım dakika 25 surrender.

2.oyun: kimde blitz var dediler dedim bende var iyide oynarım. iyi dediler blitz banlamıyoruz yanımda draven var girdik oyuna karşıda caitlyn thresh var. caitlyn minyonların arkasından farm yapıyo thresh biraz noob çok açıkta duruyodu herifi 3 defa çektim. canı 30% civarında çalılıkta duruyo. gözükmüyo ama orda biliyorum. level 6 da ulti geldi çektim bunu tekrar draven gitti caitlyn e daldı.. hayır threshe 3 defa vursa adam ölecek can çekişiyo bana niye threshi çekiyosun diyo. sanki adamın amacı karşıdan tek adcyi kesmek supportu kesince altın gelmiyo gitti caitlyne öldü sonra blitz noob diyip mide gidip ahrinin farmına dadandı. dakika 21: surrender.

3.oyun jungler veya top oynarım dedim biri dediki ben çok iyi lee sin oynarım proyum diamonddan geldim smurf account bla bla. yine support kaldım yanlış anlaşılmasın support oynarım severim ama diger taraflarda adamlar feedleyince iş b.ka sarıyor. neyse bu sefer zilean alalım dedik. yanımda caitlyn var karşıda yine thresh mf. herşey güzel farmı yapıyoruz caitlyne dedimki bana bakma ben bomba atıp kaçıyorum sen farma bak. mf de 20% can var hecarim gank(denebilirse) geliyor ve threshe dalıyor. mf 20% hp ile flash vs atıp toz oluyor sonra vay efendim zileandan support olurmuymuş. dakika 36 surrender.

4.oyun iyi dedik bu sefer hadi soraka alayım yanımda ezreal var rahat rahat skil spamlasın. girdik oyuna bot lane çok iyi. gank falan yedigimiz yok bizimkide gelmiyor ama adamlar sürekli kule altında sıkışıp kalıyor 8-9. dakikaya kadar recall atmadan kaldık orda. ne feed var ne bişey. o arada arkadaşada hatta galiba bu oyunu alıcaz demiştim. demez olaydım. mid tower gitti bizim arkasından adamlar sürekli midde pushlamaya başladılar 15. dakikadan teamfightlar başladı. bakıyorum hpler 60% oluyo direk r atıyorum bizimkiler patır patır dökülüyor. ne olsa begenirsiniz? SORAKA NOOB. neden? çok geç ulti atmışım.

yahu arkadaş anlamıyorum insanlar bu supportu allah mı sanıyor? sanki ben r ye basınca hepsinin hp fullenecek alayına 100 armor gelecek. diyorum ki healın 18saniye cd var adam heal me heal me yazıp duruyor. oyunda ne oldu bilmiyorum 18. dakikada oyundan çıktım sinirlerim kaldırmadı.

cidden bırakın şu oyunu anlattıgım tüm olaylar EU WEST serverında geçmekte. ranked oyunlar silver V klasmanında yapıldı. indirdim aion tüm gün ordan oraya koşturuyorum. en azından çoluk cocuk gelip insanın sinirlerini bozmuyor. allah topunuza sabır versin iyi forumlar.

Advance

Fıratın hesabıyla 8-9 attım -3lpdeydi 90lpde şuan, kötü oyuncular bana da geldi, kazanılamayacak kadar kötü durumlar da oldu ama sonuçta iyi oynuyorsan her türlü yükselirsin.

Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Fıratın hesabıyla 8-9 attım -3lpdeydi 90lpde şuan, kötü oyuncular bana da geldi, kazanılamayacak kadar kötü durumlar da oldu ama sonuçta iyi oynuyorsan her türlü yükselirsin.
İyi oynamakta yetmiyor bazen sen istediğin kadar oyna takım işi birazda.

Advance

Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
İyi oynamakta yetmiyor bazen sen istediğin kadar oyna takım işi birazda.
Sadece senin takımına mı gelecek sürekli? Karşıya gelmiyor mu hiç öyle? Ya da her zaman mı geliyor da ondan kötü yerdesiniz? Klasik bronze oyuncusu konuşmaları bunlar.

The47

Bilgiliyim
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
ahahah anlattığın zilean support olayları bugün benim attıgım macta da denk geldi bir an okurken sen sandım :lol:
all chatten "sizin ben o a.." şeklinde bi yazı okuduysan benimdir :detective: . zed'e kaydırıyodum

Hatirlamiyorumda nickin cigerseverik gibi biseymiydi :D

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt