Valiyi Çığ Faciasından ERDOĞAN Kurtarmış​

Zigana Dağı'nda meydana gelen çığ faciası sonucu 10 dağcı hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden dağcılar için bugün sabah Trabzon Valiliği önünde tören düzenlendi. Törende Trabzon Valisi'nin de Başbakan Erdoğan sayesinde çığ faciasından kurtulduğu ortaya çıktı.

10 DAĞCI ÇIĞ KURBANI

Törende konuşan Trabzon Valisi Nuri Okutan, çığ felaketinde 10 yakın dostunu kaybettiğini, üzüntüsünün çok büyük olduğunu söyledi.
Vali Okutan, ekiple Zigana Dağı'na kendisinin de gitmeyi planladığını, ancak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Trabzon'da olması dolayısıyla bu programını iptal etmek durumunda kaldığını belirterek, "Düne kadar yakından tanıdığım, sürekli irtibat halinde olduğum 10 can dostumu kaybettim. Eğer Sayın Başbakanımızın ziyareti Cuma günü olmasaydı ben de dün 10 dostumla Zigana dağında olacaktım. Her biri hayat doluydu, Trabzon'u ve doğayı tanıtma yolundaydılar. Bu sporun temel şartı kurallar uymak ve tedbiri elden bırakmamaktan geçiyor. Acımız büyük" dedi.

Kod:
Verildiyse Özür Dilerim

Tamam hevesin var paylaşım yapacaksın ama çaldığın haberi bari düzgün çal.

düzelttim arkadşım iyi bakarmısın hem şimdi yazamam tehlikedeyim gece saat 2 kimseyi uyandırmak istemiyom

Yat uyu o zaman yada tuşlarına basınca ses çıkarmayan bir klavye al.Olmadı bilgisayarının fanını yenile.^^

Yukarı Alt