2easy4me demiş ki:
scruos demiş ki:
2easy4me demiş ki:
aysun kayacı kadar bile zeki değil bazı arkadaşlar sanırım..

iyi yapmışlar diyecegime "aysun kayacı" taraftarı olurum daha iyi.

Yani şölemi diyorsun sende " çobanlar 1 oy biz zenginler vede çok iyi şartlarda okuyanlarda 10 oy verelim " bölemi yani? Bumu savunduğun vede destekleğin şey ?

Herşeyi çok bildiğini sanıyorsan saldırgan olma !!!

bilip bilmeden konuşmayalım.
o kadının demek istedigi cahil bir çobanla bilgili bir insanın oyu eşit mi olur idi.
aysun kayacı ne kadar bilgili tartışılır tabiki.
fakat şu laflarınızdan sonra sizden kat be kat bilgili olduguna kalıbımı basarım.
ülkenin durumu kötüye gidiyor.
CAHİL HALK KÖMÜRLE KANDIRILIYOR.VE BOŞ YERE OY VERİYORLAR.
tabiki vermeleri gerek fakat kadının sitem ettigi şey bu değildi.
anlam karmaşası oldu.

fakat genede bu sitedeki malum arkadaşlardan çok daha zeki bi kadın olduguna inanmaya başladım.
ilginç..

bu arada senin nereyi "çıplak karı" nereyi "çocuk" olarak aldıgın belli.
niye çıplak karı yazdın o zaman sansürlenen çocuk bacaklarının oldugu bi habere !!

Arkadaşım benim tartışmaya niyetin yok bunu bil öncelikle.aysun kayacıyı hala savunan bi kişi olarak zaten sana bişi söleyemem.Sölesemde anlamıcaksın zaten. Ama şunu bilmeni isterim ki bundan önce gelen iktidarlarıda gördüm ben Akp kötünün iyisidir.

DaHope

Öğretiyorum
Espio demiş ki:
Kendini ezik göstermeye çalışma kardeşim.
Doğuluyum diyorsun bende Doğuda yaşıyor sayılırım Yozgat'tayım Ve tanıdığım birçok köy muhtarı var biraz kömür için 100 lerce köy oylarını muhtarın dediği partiye atabiliyor bu bir gerçek ne yazıkki! bunu desteklemekde sadece köylümüzün imajını zedeler.
neden bizim köyde ve ya yan köylerde öyle değil ? nedense ? palavralarla göz boyanıyor.

MakmeN demiş ki:
scruos demiş ki:
2easy4me demiş ki:

Yani şölemi diyorsun sende " çobanlar 1 oy biz zenginler vede çok iyi şartlarda okuyanlarda 10 oy verelim " bölemi yani? Bumu savunduğun vede destekleğin şey ?

sadece erzak dagtio die bi partie oy verenlerin oyu sayilmasin bencede bmn oyumla dtp ye akp ye oy verenin oyuyla 1 olmamali bence bnm oyunla dtp ye oy verenin oyu ayni bence bu halde olamamizin en onemli aciklamasi bu aysun kayaci salak fln ama dogru solemis akp napti giitti doguda erzak dagitti ordaki cahiller napsin sevindiler ii bi b.k sansilar akp ye oy verdiler zaten oylariin buyuk bi cogunlugu cahil insanlarin oyu onlarla bnm oyum bir oldugu iicn turkiye bu halde

Cahil olarak bahsettiğin insanlar bu ülkenin vatandaşları sen neyi sölemeye çalışıyorsun anlmıyorum

akp o kadar laf ettiniz sizin tuttugunu partı hangısı ıyı taraflarını sayında kendimizi bilelim chpnin oy zamanı gidip tatilde olan antalya cevresındekı halkı bedava otobuslerle oy kullanmalarına neden sagladılar sanıyorsunuz demokrasi için mi daha fazla oy için mi :?!!

MakmeN demiş ki:
scruos demiş ki:
2easy4me demiş ki:

sadece erzak dagtio die bi partie oy verenlerin oyu sayilmasin bencede bmn oyumla dtp ye akp ye oy verenin oyuyla 1 olmamali bence bnm oyunla dtp ye oy verenin oyu ayni bence bu halde olamamizin en onemli aciklamasi bu aysun kayaci salak fln ama dogru solemis akp napti giitti doguda erzak dagitti ordaki cahiller napsin sevindiler ii bi b.k sansilar akp ye oy verdiler zaten oylariin buyuk bi cogunlugu cahil insanlarin oyu onlarla bnm oyum bir oldugu iicn turkiye bu halde

Cahil olarak bahsettiğin insanlar bu ülkenin vatandaşları sen neyi sölemeye çalışıyorsun anlmıyorum[/quote]

kalles terorist dtp ye oy verenlerle bnm oyumun 1 sayilmasi bana koyuo turkiye bu yuzdne bu halde

bannedddd

Buralıyım
scruos demiş ki:
Arkadaşım benim tartışmaya niyetin yok bunu bil öncelikle.aysun kayacıyı hala savunan bi kişi olarak zaten sana bişi söleyemem.Sölesemde anlamıcaksın zaten. Ama şunu bilmeni isterim ki bundan önce gelen iktidarlarıda gördüm ben Akp kötünün iyisidir.
face2face'in yazdıklarını dikkatle oku. Sizi savunacağıma Aysun Kayacı'yı savunurum daha iyi diyor.

Akp kötünün iyisi ha?! Evet kötü olduğuna katılıyorum ama kesinlikle iyi değil.. Şu zamana kadar ne iyiliğini gördün söyler misin? Kendi ailesine yaptıklarını millete de yapacak sanıyorsun galiba..

Ülke elden gidiyor elden! Bir an önce uyanın ki sonra pişman olmayasınız! Sonra iş işten geçtiğinde keşkelerle gelmeyin karşımıza!!

Cahil olarak bahsettiğin insanlar bu ülkenin vatandaşları sen neyi sölemeye çalışıyorsun anlmıyorum[/quote]

kalles terorist dtp ye oy verenlerle bnm oyumun 1 sayilmasi bana koyuo turkiye bu yuzdne bu halde[/quote]

O partye ( dtp ) oy veren insanlar bu ülkede yaşıyor ve yaşamaya devam edicekler. Eğer bi sorunun var ise pkklılarla alakalı ( genelde pkk diyince siizn aklınıza kürtler geliyor buda şaşılacak bir şey) dersin ki bu ülkede kürt istemiyorum .

scruos demiş ki:
Cahil olarak bahsettiğin insanlar bu ülkenin vatandaşları sen neyi sölemeye çalışıyorsun anlmıyorum

kalles terorist dtp ye oy verenlerle bnm oyumun 1 sayilmasi bana koyuo turkiye bu yuzdne bu halde[/quote]

O partye ( dtp ) oy veren insanlar bu ülkede yaşıyor ve yaşamaya devam edicekler. Eğer bi sorunun var ise pkklılarla alakalı ( genelde pkk diyince siizn aklınıza kürtler geliyor buda şaşılacak bir şey) dersin ki bu ülkede kürt istemiyorum .[/quote]

her kürt pkk li diil adam gibi adamda war kurtlerin arasinda yasadigi ulkeye saygili kurt olarak genellemen yanlis bisi

bende onu diorum boel sacma sapan oy kullan insanlarla bnm oyum 1 sayildigi icin turkiye bu halde ve bu halde olamayada devam edecek

RoyalFlush

Bilgiliyim
Sansür (mozaik) uygulaması neden yapılır? Cinsel tahrik öğesi bulunan resimleri kapamak için..

Peki 6-7 yaşındaki balerin kızın veya 13-14 yaşındaki öğrencilerin mozaiklenmesi, bunların cinsel obje olarak görüldüğü anlamına gelmez mi? Haberi yapan kişi, haberi okuyan kişilerin bu görüntülerden tahrik olacağı düşünmüş olmalı ki böyle mozaik yapmışlar!
[/quote]

insan herkesi kendi gibi görürmüş.
kendileri demekki bu kız çocuklarından tahrik oluyorlarki herkesin tahrik olduğunu sanıyorlar.

gerçek yüzler bunlar arkadaşlar.görün artık görün.körler bile durumun farkında!

Konumuz Vakit gazetesinin çocuk eteğini sansürlemesi hakkında idi şimdi neleri konuşuyoruz :)

Demek herkez bu kadar deli dolu.Herkesin siniri yerinde değil patlayama hazır bomba gibiyiz.

Ülkemiz üzerinden oynanan oyunların birer parçası gibiyiz.Bizi istedikleri ayırmayı başarıyorlar sanırım. ( sanırımdan vaz geçtim )

sana göre 70 milyonun 70 i de bu ülke için çalışıyor he ?
sana göre dtp ye oy verenle bu ülke için çalışıyor he ?
sana göre doguda askerimize kurşun sıkanlar da bu ülke için çalışıyor he ?
sana göre dogmamış yetimin hakkını yiyen kişiler de bu ülke için çalışıyor değil mi ?

evet sanırım öyle.
arkadaşın gönderdigi reklam filmini izlersen sanırım biraz anlayacaksın.
tekrar söylüyorum aysun kayacı isimli zat bu sitedeki bazı kişilerden daha akıllı !

bu ülkenin vatandaşına cahil diyemezsin demişsin.
üniversite mezunlarının oranı yüzde 3.
ilkokul mezunlarının oranı yüzde 51.
okur-yazar oranı 15 in altında.

ŞİMDİ SÖYLE BAKALIM HALKIMIN ÇOGU CAHİL Mİ DEĞİL Mİ ?

boşverin siz.bence en az 3 çocuk dogurun ki bu eyyamcılık artsın.
bu işsizlik içinde hepsi kavrulup kül olsun.
gasp,cinayet,tecavüz oranları artsın.

a4_tech demiş ki:
Sansür (mozaik) uygulaması neden yapılır? Cinsel tahrik öğesi bulunan resimleri kapamak için..

Peki 6-7 yaşındaki balerin kızın veya 13-14 yaşındaki öğrencilerin mozaiklenmesi, bunların cinsel obje olarak görüldüğü anlamına gelmez mi? Haberi yapan kişi, haberi okuyan kişilerin bu görüntülerden tahrik olacağı düşünmüş olmalı ki böyle mozaik yapmışlar!

insan herkesi kendi gibi görürmüş.
kendileri demekki bu kız çocuklarından tahrik oluyorlarki herkesin tahrik olduğunu sanıyorlar.[/quote]

hacım + kaç yazayım sen söyle lütfen..
en iyisi +100 benden..

RoyalFlush

Bilgiliyim
rahmetli aziz nesin çok doğru söylemiş...
çok yadırgadılar olurmu öyle şey dediler ama maalesefki doğru söylemiş...

Biz Müslüman Ülkeyiz zamanında bu toprakları Cumhuriyet için deil islam yolunda aldık

biz Fransa kralını kurtarınca adamlar sokakta cırıl cıplak dans edip sevişirken Kanuni Ne demiş

'Ben ki sultanlar sultanı, hakanlar hakanı, hükümdarlara taç
veren, Allah'ın yeryüzündeki gölgesi, Akdeniz'in ve Karadeniz'in ve
Rumeli'nin ve Anadolu'nun ve Azerbaycan'ın ve Şam'ın ve Halep'in ve Mısır'ın ve Mekke ve Medine'nin ve Kudüs'ün ve bütün Arap diyarının ve Yemen'in ve nice memleketlerin sultanı ve padişahı Sultan Bayezid Han oğlu,Sultan Selim Han oğlu Sultan Süleyman Han'ım.

Sen ki Fransa vilayetinin Kralı Fransuva'sın.

Sefirimden aldığım rapora göre, memleketinizde dans namı altında kadın erkek birbirine sarılmak suretiyle alameleinnas icra-i luğbiyat yapılmakta olduğu mesmu-u şahanem olmuştur.

Hemhudut olmaklığımız dolayısıyle, iş bu rezaletin memleketime de sirayeti ihtimali müvacehesinde Name-i Hümayunum yedinize vusülünden itibaren derhal son verilmediği takdirde, bizzat Orduyu Hümayunumla gelip men'e muktedirim!..

2easy4me demiş ki:
sana göre dtp ye oy verenle bu ülke için çalışıyor he ?
sana göre doguda askerimize kurşun sıkanlar da bu ülke için çalışıyor he ?
sana göre dogmamış yetimin hakkını yiyen kişiler de bu ülke için çalışıyor değil mi ?

evet sanırım öyle.
arkadaşın gönderdigi reklam filmini izlersen sanırım biraz anlayacaksın.
tekrar söylüyorum aysun kayacı isimli zat bu sitedeki bazı kişilerden daha akıllı !

bu ülkenin vatandaşına cahil diyemezsin demişsin.
üniversite mezunlarının oranı yüzde 3.
ilkokul mezunlarının oranı yüzde 51.
okur-yazar oranı 15 in altında.

ŞİMDİ SÖYLE BAKALIM HALKIMIN ÇOGU CAHİL Mİ DEĞİL Mİ ?

boşverin siz.bence en az 3 çocuk dogurun ki bu eyyamcılık artsın.
bu işsizlik içinde hepsi kavrulup kül olsun.
gasp,cinayet,tecavüz oranları artsın.

Sende forum sitelerinde dolaşarak ülkeye bi faydan olduğunumu düşünüyorsun ?

2easy4me demiş ki:

Bazılarımızın Annesi Babası Bizi Londra'larda okutamiyo malesef

Yukarı Alt