DaHope

Öğretiyorum
çok iyi yapmış ellerine sağlık kimse kimsenin ne yaptığına karışamaz çok karışacaksan sen gasteni çıkar çıplak karı yayınla. Neden bulvar gazetesine kimse bişi demior bu ülkenin çoğu müslüman ve herkes özgür. ayrıca bazı embesiller türkiyenin %40 ını adamdan saymıyor . kendilerini bişi sanıyor. boş konuşanlar gene çoğalmaya başladı . :evil:

DrAgOnBoW demiş ki:
çok iyi yapmış ellerine sağlık kimse kimsenin ne yaptığına karışamaz çok karışacaksan sen gasteni çıkar çıplak karı yayınla. Neden bulvar gazetesine kimse bişi demior bu ülkenin çoğu müslüman ve herkes özgür. ayrıca bazı embesiller türkiyenin %40 ını adamdan saymıyor . kendilerini bişi sanıyor. boş konuşanlar gene çoğalmaya başladı . :evil:

eger sen 10 yaşındaki bale kıyafetli çocugu kendi deyiminle "çıplak karı" olarak görüyorsan seninle muhatap bile olmuyorum arkadaşım.

DrAgOnBoW demiş ki:
Müslümanlık 7-13 yaş arası çocukları cinsellik ögesi olarak görmek mi? Yazık...

DaHope

Öğretiyorum
2easy4me demiş ki:
DrAgOnBoW demiş ki:

eger sen 10 yaşındaki bale kıyafetli çocugu kendi deyiminle "çıplak karı" olarak görüyorsan seninle muhatap bile olmuyorum arkadaşım.
bn onları karı olarak mı görüorum dedim? anlama zorluğun varsa beyin cerrahına git :evil:

2easy4me demiş ki:
aysun kayacı kadar bile zeki değil bazı arkadaşlar sanırım..

iyi yapmışlar diyecegime "aysun kayacı" taraftarı olurum daha iyi.

Yani şölemi diyorsun sende " çobanlar 1 oy biz zenginler vede çok iyi şartlarda okuyanlarda 10 oy verelim " bölemi yani? Bumu savunduğun vede destekleğin şey ?

Herşeyi çok bildiğini sanıyorsan saldırgan olma !!!

DaHope

Öğretiyorum
scruos demiş ki:
2easy4me demiş ki:

Yani şölemi diyorsun sende " çobanlar 1 oy biz zenginler vede çok iyi şartlarda okuyanlarda 10 oy verelim " bölemi yani? Bumu savunduğun vede destekleğin şey ?

+1903

Lütfen herkes ithamlarında daha sakin olsun ve siyasi tartışmaya dönüştürmeyelim olayı.

Ancak eğer birisi 7-13 yaşındaki çocukların cinsellik ögesi olduğunu düşünüp ,bunu müslümanlığa yorup sonrada ülkenin %40 ının böyle düşündüğünü söylerse sadece komik duruma düşer.

DaHope

Öğretiyorum
Espio demiş ki:
Lütfen herkes ithamlarında daha sakin olsun ve siyasi tartışmaya dönüştürmeyelim olayı.

Ancak eğer birisi 7-13 yaşındaki çocukların cinsellik ögesi olduğunu düşünüp ,bunu müslümanlığa yorup sonrada ülkenin %40 ının böyle düşündüğünü söylerse sadece komik duruma düşer.
bn cinsel öge olarak mı kullandım ilk bi herkes okusun sora konuşsun

Peki bu haberi niye destekliyorsunuz?Veya desteklemeyenleri Aysun Kayacı olarak görüyosunuz?

bannedddd

Buralıyım
DrAgOnBoW demiş ki:
bkz: DrAgOnBoW

bannedddd

Buralıyım
DrAgOnBoW demiş ki:
Espio demiş ki:
Peki bu haberi niye destekliyorsunuz?Veya desteklemeyenleri Aysun Kayacı olarak görüyosunuz?
bn sana desteklediğin şey hakkında soru soruyommu? sormayada hakkım yoq. o zman boş konuşmayalım
Puff bence sen cok bos konusuyorsun.

Desteklediği şey derken ne tür desteklediği şeyler? Eğer bu tür konulardaysa ve senin gibi düşünenler varsa tabii ki sormak en mantıklısı bana göre. Ya da benim gibi düşünenlere..

Şurada düzeyli bi tartışma yapmaya çalışıyoruz desteklediğin şeylerin arkasında duramıyorsun o zaman boşuna savunma ?!!!!!!!

scruos demiş ki:
2easy4me demiş ki:

bilip bilmeden konuşmayalım.
o kadının demek istedigi cahil bir çobanla bilgili bir insanın oyu eşit mi olur idi.
aysun kayacı ne kadar bilgili tartışılır tabiki.
fakat şu laflarınızdan sonra sizden kat be kat bilgili olduguna kalıbımı basarım.
ülkenin durumu kötüye gidiyor.
CAHİL HALK KÖMÜRLE KANDIRILIYOR.VE BOŞ YERE OY VERİYORLAR.
tabiki vermeleri gerek fakat kadının sitem ettigi şey bu değildi.
anlam karmaşası oldu.

fakat genede bu sitedeki malum arkadaşlardan çok daha zeki bi kadın olduguna inanmaya başladım.
ilginç..

bu arada senin nereyi "çıplak karı" nereyi "çocuk" olarak aldıgın belli.
niye çıplak karı yazdın o zaman sansürlenen çocuk bacaklarının oldugu bi habere !!

konusursam siyasi olacak biraz .... memleket hiç iyi yere doğru gitmiyor bunun bilincinde olun..
ekonomi iyi diye milleti uyatup.. kaç fabrika daha satacaklar acaba ? emekliliği 65 yaşına cıkartıp daha kaç kişinin gözünü boyayacaklar acaba..kendi sülalesini zengin edip daha kaç kişi uyanmayacak...
oğlu 4 sene burslu olupta kendine lük yat alan başbakan 12 milyar maaşıyla neyle aldı acaba diye sorulmuyor nedense bu ülkede... bişe demiyorum sinirlendim sadecene
[flash=400,350]http://www.youtube.com/watch/v/IRtCmRob-NU[/flash]
türkiye sizinle gurur duyuyor devam edin böle :evil:

2easy4me demiş ki:
JuNioRKinG demiş ki:
Söylediklerimin yanlış anlaşılmasını istemem Özellikle ( tayip başda olmazdı bölümünü ) tabikide herkez özgürdür isteği kişiye oy verebilir ama insanların artık gözlerini açmaları gerekiyor ben chp ye veya mhp ye oy verilsin demiyorum asla kesinlike yanlış anlaşılmak istemem ama ülkeyi alt üst edenlerinde başa geçtiğini görünce kendimden utanıyorum !

sakın korkma.
bil ki ben dahil 10binler hatta 100binler arkanda.
biz de senin gibi düşünüyoruz.
bu zihniyete de başımızdakilere de FETOŞUN fino köpeklerine de lanet olsun.
saçtan tahrik olan bir zihniyet ile aynı topragı paylaşıp aynı havayı teneffüs ediyoruz.
bu ne saçmalık ?!
hadi sen öküzsün dogudan gelmesin hayatında kadın görmemişsin saçından tahrik oluyosun.
YA 5-10 YAŞINDAKİ MASUM ÇOCUKLARDAN NE İSTİYORSUN?
NİYE 5 YAŞINDAKİ ÇOCUGUN BAŞINI KAPATIYORSUN?

allah hepinizi cezasını versin.
su konuda yazilmis en guzel cevap

DaHope

Öğretiyorum
2easy4me demiş ki:
scruos demiş ki:
2easy4me demiş ki:

bilip bilmeden konuşmayalım.
o kadının demek istedigi cahil bir çobanla bilgili bir insanın oyu eşit mi olur idi.
aysun kayacı ne kadar bilgili tartışılır tabiki.
fakat şu laflarınızdan sonra sizden kat be kat bilgili olduguna kalıbımı basarım.
ülkenin durumu kötüye gidiyor.
CAHİL HALK KÖMÜRLE KANDIRILIYOR.VE BOŞ YERE OY VERİYORLAR.
tabiki vermeleri gerek fakat kadının sitem ettigi şey bu değildi.
anlam karmaşası oldu.

fakat genede bu sitedeki malum arkadaşlardan çok daha zeki bi kadın olduguna inanmaya başladım.
ilginç..

bu arada senin nereyi "çıplak karı" nereyi "çocuk" olarak aldıgın belli.
niye çıplak karı yazdın o zaman sansürlenen çocuk bacaklarının oldugu bi habere !!
senin zeki olduğun belli. zeki adamları kadınlarıda görüoruz. zaten bizi adamdan sayan yokmuş. köylüymüşüz falan filan. geç adamım bunlar. anlama özürlüsü olan adamlar nasl zeki oluorsa ben onu anlayamadım ?!!!!!!

Kendini ezik göstermeye çalışma kardeşim.
Doğuluyum diyorsun bende Doğuda yaşıyor sayılırım Yozgat'tayım Ve tanıdığım birçok köy muhtarı var biraz kömür için 100 lerce köy oylarını muhtarın dediği partiye atabiliyor bu bir gerçek ne yazıkki! bunu desteklemekde sadece köylümüzün imajını zedeler.

scruos demiş ki:
2easy4me demiş ki:

sadece erzak dagtio die bi partie oy verenlerin oyu sayilmasin bencede bmn oyumla dtp ye akp ye oy verenin oyuyla 1 olmamali bence bnm oyunla dtp ye oy verenin oyu ayni bence bu halde olamamizin en onemli aciklamasi bu aysun kayaci salak fln ama dogru solemis akp napti giitti doguda erzak dagitti ordaki cahiller napsin sevindiler ii bi b.k sansilar akp ye oy verdiler zaten oylariin buyuk bi cogunlugu cahil insanlarin oyu onlarla bnm oyum bir oldugu iicn turkiye bu halde

Yukarı Alt