Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Vakit Gazetesi, Çocuk Eteğini Yine Sansürledi

Haberin Başlığı: "Mini etekliye serbest BAŞÖRTÜLÜYE YASAK"

Daha önceki benzer Vakit haberleri:

5ychu2a.jpg

Sansür (mozaik) uygulaması neden yapılır? Cinsel tahrik öğesi bulunan resimleri kapamak için..

Peki 6-7 yaşındaki balerin kızın veya 13-14 yaşındaki öğrencilerin mozaiklenmesi, bunların cinsel obje olarak görüldüğü anlamına gelmez mi? Haberi yapan kişi, haberi okuyan kişilerin bu görüntülerden tahrik olacağı düşünmüş olmalı ki böyle mozaik yapmışlar!

Bu yollarla,İç karısıklarla Bizi zayıflatmaya Çalısıyorlar.Bizde Çok güzel Ayak uyduruyoruz

HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
Söylediklerimin yanlış anlaşılmasını istemem Özellikle ( tayip başda olmazdı bölümünü ) tabikide herkez özgürdür isteği kişiye oy verebilir ama insanların artık gözlerini açmaları gerekiyor ben chp ye veya mhp ye oy verilsin demiyorum asla kesinlike yanlış anlaşılmak istemem ama ülkeyi alt üst edenlerinde başa geçtiğini görünce kendimden utanıyorum !

Hayattan haberi olmayan minicik kızları cinsel tahrik ögesi olarak görüp bunu dini ve özgürlükler kapsamında değerlendirmek kadar düşebiliyolarsa yazık , insan değil hayvan olarak muamele görmeli bunlar :evil:
Public ortamda olduğumuz için kibar ormaya çalıştım ancak bu kadar olabildim

JuNioRKinG demiş ki:
Söylediklerimin yanlış anlaşılmasını istemem Özellikle ( tayip başda olmazdı bölümünü ) tabikide herkez özgürdür isteği kişiye oy verebilir ama insanların artık gözlerini açmaları gerekiyor ben chp ye veya mhp ye oy verilsin demiyorum asla kesinlike yanlış anlaşılmak istemem ama ülkeyi alt üst edenlerinde başa geçtiğini görünce kendimden utanıyorum !

sakın korkma.
bil ki ben dahil 10binler hatta 100binler arkanda.
biz de senin gibi düşünüyoruz.
bu zihniyete de başımızdakilere de FETOŞUN fino köpeklerine de lanet olsun.
saçtan tahrik olan bir zihniyet ile aynı topragı paylaşıp aynı havayı teneffüs ediyoruz.
bu ne saçmalık ?!
hadi sen öküzsün dogudan gelmesin hayatında kadın görmemişsin saçından tahrik oluyosun.
YA 5-10 YAŞINDAKİ MASUM ÇOCUKLARDAN NE İSTİYORSUN?
NİYE 5 YAŞINDAKİ ÇOCUGUN BAŞINI KAPATIYORSUN?

allah hepinizi cezasını versin.

2easy4me demiş ki:
JuNioRKinG demiş ki:

sakın korkma.
bil ki ben dahil 10binler hatta 100binler arkanda.
biz de senin gibi düşünüyoruz.
bu zihniyete de başımızdakilere de FETOŞUN fino köpeklerine de lanet olsun.
saçtan tahrik olan bir zihniyet ile aynı topragı paylaşıp aynı havayı teneffüs ediyoruz.
bu ne saçmalık ?!
hadi sen öküzsün dogudan gelmesin hayatında kadın görmemişsin saçından tahrik oluyosun.
YA 5-10 YAŞINDAKİ MASUM ÇOCUKLARDAN NE İSTİYORSUN?
NİYE 5 YAŞINDAKİ ÇOCUGUN BAŞINI KAPATIYORSUN?

allah hepinizi cezasını versin.
millet neden ikinciye basa getırdı salak oldugu için mi iktidara geldiginden beri yaptıkları ortada herkes kötü yönlerini görüyor iyi yönleri daha fazla ''bizde senin gibi düşünüyoruz'' demişin genelleme yapma ben düşünmüyorum + ''hadi sen öküzsün dogudan gelmesin hayatında kadın görmemişsin sacından tahrik oluyosun'' cok hakaret içerecen bir gerekce bence hemen bu editle bende doguluyum insanları dogudan batıdan gelmesine göre mi degerlendırıyorsun degerlendırıyorsan cok yazık ...
bu sansür işine gelince bence acayip bir sacmalık bir insan ergenlik dönemine gelmeden namahrem olmaz

arkadaşım ben her dogudan gelen adama etmedim onu.
benim arkadaşım da var dogulu fakat böyle değil adam.
ARKANDAYIZ DEDİĞİM ŞEY İSE 10BİNLER 100BİNLER OLARAK DEDİM.
TÜM EXTRALOOB SİTESİ OLARAK DEMEDİM DİKKAT EDERSEN.

NOT: BAZILARI BİLMEYEBİLİR.GASP,TECAVÜZ GİBİ VAKALAR KÖYDEN KENTE GÖÇ İLE ARTIYOR.SENCE BURALI BİR İNSAN BÖYLE BİRŞEY YAPAR MI ?
TEKRAR SÖYLÜYORUM BU SÖZÜM BELLİ KİŞİLERE !
TÜM DOGULU ARKADAŞLARA,VATANDAŞLARA DEĞİL.

2easy4me demiş ki:
arkadaşım ben her dogudan gelen adama etmedim onu.
benim arkadaşım da var dogulu fakat böyle değil adam.
ARKANDAYIZ DEDİĞİM ŞEY İSE 10BİNLER 100BİNLER OLARAK DEDİM.
TÜM EXTRALOOB SİTESİ OLARAK DEMEDİM DİKKAT EDERSEN.

NOT: BAZILARI BİLMEYEBİLİR.GASP,TECAVÜZ GİBİ VAKALAR KÖYDEN KENTE GÖÇ İLE ARTIYOR.SENCE BURALI BİR İNSAN BÖYLE BİRŞEY YAPAR MI ?
TEKRAR SÖYLÜYORUM BU SÖZÜM BELLİ KİŞİLERE !
TÜM DOGULU ARKADAŞLARA,VATANDAŞLARA DEĞİL.
ben dedikten sonra belirtmenin ne anlamı kaldı işte senin gibi düşünenler yüzünden dogulu insanlar gaspcı hırsız tecavüzcü kro olarak tanıtılıyor daha sonra neden pkklı oldugunu düşününce hak veriyorum

bannedddd

Buralıyım
scruos demiş ki:
İyi yapmış dediğine göre sen de 10 yaşındaki bir kızın bacağından tahrik oluyorsun he öyle mi? Bunu anca geri kafalılar yapar. 10 yaşındaki bir kızın bacağı seni ne derece etkileyebilir ki? Ama bunu yapanlar insan olmadıkları için etkilenmeleri çok doğal.. İnsan dışı varlıklar ne olsa..

Harmonia demiş ki:
scruos demiş ki:
İyi yapmış dediğine göre sen de 10 yaşındaki bir kızın bacağından tahrik oluyorsun he öyle mi? Bunu anca geri kafalılar yapar. 10 yaşındaki bir kızın bacağı seni ne derece etkileyebilir ki? Ama bunu yapanlar insan olmadıkları için etkilenmeleri çok doğal.. İnsan dışı varlıklar ne olsa..
Siz aysun kayacı kafalılar ne bilirsinizki ?

Yukarı Alt