bu var içinde ne demek istiolar?

README
------

1. Please backup/rename your original sro_client.exe in your Silkroad folder (e.g. to sro_client.bak)
2. Copy the sro_client.exe from bot folder to your Silkroad folder
3. Start the bot as usual

alez demiş ki:
bu var içinde ne demek istiolar?

README
------

1. Please backup/rename your original sro_client.exe in your Silkroad folder (e.g. to sro_client.bak)
2. Copy the sro_client.exe from bot folder to your Silkroad folder
3. Start the bot as usual
silkroad klasörünün içindeki sro_client' in ismini değiştir. mesela sro_client.bak gibi.
bot'un içindeki sro_client'i silkroad klasörüne kopyala
botu her zamanki gibi çalıştır.

ben orjinal sro_clienti sildim yerine bottakini koyup öyle girdim bot çalışıyor.Adını değiştirdiğimizde ne oluyor onu anlamadım??

KB24 demiş ki:
alez demiş ki:
buldum orjinal clientin uzantısını deiştirip onların verdiği clienti kullancaz arkadaşlar ben oyundayım size kolay gelsin teşekkrler herkese xD
ben ne yazdım yukarıda acaba :lol:
bn msj ımı yazdıktan sonra F5 yapmamıştım yani yenilememiştim sayfayı sonrada dedim bulmuşken yazıyım milletin de işine yarasın sonra bi baktım sende yazmışın :D

yinede çok tşkrler ^^

Love EXL :headbang: :mrgreen:

ironlance demiş ki:
ben orjinal sro_clienti sildim yerine bottakini koyup öyle girdim bot çalışıyor.Adını değiştirdiğimizde ne oluyor onu anlamadım??
elimizde orijinal client kalsın die adını değiştiriyoruz yoksa hiç problem değil xd sildin ya sen lazım olursa exl da kesin vardır orijinal client indirirsin :)

Yukarı Alt