Belki bilen arkadaşlar vardır ama bilmeyen arkadaşlar kolaylıkla uygulayabilirler...
Önce "Z" tuşuna basıyoruz yerdeki itemlerin isimleri göründükten sonra tuşu bırakmadan yazı yazdığımız yere tıklatıyoruz, yazı yazdığımız yerde ZZZZ... yazmaya başlıyo ve "Z" tuşunu bırakıyoruz. aynı işlem "V" tuşu içinde geçerli. bu şekilde sürekli "Z" yada "V" tuşuna basmaktan kurtuluyoruz...
Öldüğümüzde veya Return çektiğimizde bozulmuyor, işlemi sonlandırmak için "Z" yada "V" tuşuna birkez basmamız yeterlidir.

NOT: Alıntı değildir Tesadüfen Buldum... :thumbsup:

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
V ile Z genellikle kalabalık yerlerde taxi ye girenler için güzel olabilir herkezde 512 vga olmayabilir o yüzden kasmasını engellemiş ve ??? hatalrını biraz azaltabiliriz. :wink1:

Barzo

O dediğin loader ile girince oluyor normalden gir bi bakıyım bi de öyle dene sadece /v yada /z yazmıyorsun o kadar loader ile oluyor yani :uyku:

ben size daha iyi bir taktik vereyimm..z veya v tuşlarının hangisinin sürekli aktif olmasını istiyorsanız basın ve ctrl nin yanındaki "başlat" tuşuna basılı tutun ve d harfine basın(başlat menüsünü çıkaran tuş +d ) masaüstü gelecek ve masaüstünde iken elinizi v den çekin sonra sro cliente basın ve yerdeki paralar otomatik görünecek ^^ programsız ben bu şekil oynarım hep botla kastıgım için gerçekden çok yararlı birşey ..... Kendi deneyimlerimle buldum yanlışlıkla ^^ :wink1:

Yukarı Alt