Arkadaşlar en fazla 850lira civarında bütçem var,V kasa gitar almayı düşünüyorum ama floyd rose olan bi gitar bulamadım aşağıdakilerden hangisini tavsiye edersiniz?Veya başka tavsiyelerinizde varmı?

- B.C. Rich Metal Master Kerry King V MMVTF
- Jackson JS30RR Rhoads

dostum kasanın sekli değil gitarın tonu önemlidir rock barlarda çıkayım havam olsun diye gitar alma bende zamanında jackson k2 kelly alayım diyordum sonra gidip ibanez rg370dx aldım . şimdi 2 gitar arasındaki uçurum tartışılmaz yanlız ögreneyim diyorsan : rahat klavye, her türlü tonu kaldırabilecek ağaçlardan yapılmış sap , gövde ve manyetikler lazım. ve gercekten ögrenmek istiyorsan floydrose köprülü bir gitar önermiyorum. 3 yıldır çalıyorum yapmadığım müzik kalmadı ve ibanezim beni hiç yarı yolda bırakmadı. ayrıca şarkıları oturarak çalışacaksın V kasa gitar kucakta durmaz alışmak gerek

papamidnite demiş ki:
dostum kasanın sekli değil gitarın tonu önemlidir rock barlarda çıkayım havam olsun diye gitar alma bende zamanında jackson k2 kelly alayım diyordum sonra gidip ibanez rg370dx aldım . şimdi 2 gitar arasındaki uçurum tartışılmaz yanlız ögreneyim diyorsan : rahat klavye, her türlü tonu kaldırabilecek ağaçlardan yapılmış sap , gövde ve manyetikler lazım. ve gercekten ögrenmek istiyorsan floydrose köprülü bir gitar önermiyorum. 3 yıldır çalıyorum yapmadığım müzik kalmadı ve ibanezim beni hiç yarı yolda bırakmadı. ayrıca şarkıları oturarak çalışacaksın V kasa gitar kucakta durmaz alışmak gerek
Haklı :). Birde Sabit Köprü al kesinlikle :wink1:

Bende Keiper/Sunstar Z-203 vardı havalı geldi bana ama iş müziğe gelince çok iyi olduğu söylenemezdi.Bence sende bir Ibanez RG370DX al çok iyi bir gitar.

Juxtapose demiş ki:
papamidnite demiş ki:
Haklı :). Birde Sabit Köprü al kesinlikle :wink1:
Sabit köprü kolay olacaktır akort ederken ama ben önermiyorum. Cort x6 çok güzel bir gitar floyd rose tonlarıda gerçekten çok güzel. 850 lira kadar para vermene gerek yok 400 liraya bulabilirsin.

2.el cok sağlam bi gitarda bulabilirsin o bütceye.floyd rose a gelince bende japon jackson js30dk war gayet memnunum her türlü tona gidiyo.v kasayıda zamanla alışacaksın onunda otururken calma kolaylıgı var.

Yukarı Alt