Aynen bende giremiyorum imkansızında ötesi 3 saniye arayla deniyordu sbot o bile yarım saatte alıodu en az şimdi 20 saniye arayla falan deniyor imkansız girmek artık adamlar pre alın yada oynamayın diyor resmen :S

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Bence Su Acıdan gerçekten iyi oldu.
Torque kullansak banlanabiliriz. Sbot alsak diger botumuz ne olacak ?
Biz loaderle 5 sn de bır denerken gıremıyorduk ama herkes torque ıle gırıyordı . İyi oldu bu
Su Açıdan düşünün Gold botların bile 1 lv adamın bile 100 lv adamın bile herkesin oyuna girme şansı aynı :roll: 20 sn de bir deniyor ...

bende giremedim bütün suç allahın gaymaxının :D 20 snde bir deneyen oto loginmi olurmuş insanları delirtmek istiyorlar

Fre3sTyLe demiş ki:
Bence Su Acıdan gerçekten iyi oldu.
Torque kullansak banlanabiliriz. Sbot alsak diger botumuz ne olacak ?
Biz loaderle 5 sn de bır denerken gıremıyorduk ama herkes torque ıle gırıyordı . İyi oldu bu
Su Açıdan düşünün Gold botların bile 1 lv adamın bile 100 lv adamın bile herkesin oyuna girme şansı aynı :roll: 20 sn de bir deniyor ...

ya ekrana bi tablo cıkıyo exit war ona tıklıyom confirm cancel cıkıo o sırada o deniyomu?

bu yok 1 saatte girdim yarım saate bütün charlarım oyunda oluyor dienler söleyin nasıl girdiginizi bizde bilelim hey allahım ya

XxMissBeLaxX demiş ki:
Turque İle Giremiyorum Buyur
- Resim Silinmiş.
:lol:
Birkaç saniye bekle aşağıda connecting to server yazıyor yani servere BAĞLANILIYOR yazıyor yani serverleri görmeye çalışıyor...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ya ben 5-6 kez gırdım ama, Sureklı Karakter kısmına gelınce DC werıyor. Tum denedıgım charlarda aynı sorunla karsılastım Yardım lutfen. :!: :wink1:

Yukarı Alt