Bu sözler Galatasaraylı tecrübeli futbolcuya ait: "Taraftarlarımız için de ayrı üzülüyoruz, onlar her şeye rağmen bizi her koşulda desteklemeye geliyorlar ama biz onları mutlu edemedik. Biz futbolcular için de bu durum çok zor, üzüntüden genelde tesislerde kalıyorum; eve bile gitmiyorum."
Tarihinin en kötü ikinci sezonunu geçiren G.Saray'da ikinci kaptan Ayhan Akman, içini döktü.

İşte tecrübeli yıldızın çarpıcı itirafları: "Bir şansızlık var. Bursaspor maçında 30. dakikada Volkan Şen'in kırmızı kart görmesi lazımdı; görmedi. Karabük deplasmanında 1. dakika aleyhimize olmadık penaltı verildi. Fenerbahçe, Manisaspor, Trabzonspor, Kayserispor ve Beşiktaş maçlarının hepsinde de iyi oynadık. Kayseri'de 2 penaltımız verilmedi. Girdiğimiz gol pozisyonlarını değerlendiremedik ve basit goller yedik. Futbolun adaleti olsa en az 10 puanımız daha olurdu. Taraftarlarımız için de ayrı üzülüyoruz, onlar her şeye rağmen bizi her koşulda desteklemeye geliyorlar ama biz onları mutlu edemedik. Biz futbolcular için de bu durum çok zor, üzüntüden genelde tesislerde kalıyorum; eve bile gitmiyorum.

"En kötü gün bugünse Bugünde Galatasaray" der kaçarım :kalp:

Yukarı Alt