Hayırlı olsun güzel gibi fakat bence hızlanmaya nazaran bir yavaşlama olmuş gibi.İlerleyen günlerde düzelicektir buda sanırım.

Pof o kadar çok yollamışkı o derece yavaş yani, internetten kaynaklandı sanırım, flood için kusura bakmayın.

Sabahtan itibaren başlayan ve bu saatlere kadar devam eden bakımın sebebi , yönetici Leetnock'un sitemizin bulduğu server'da battlefield 3 oynamasıdır.Cihan'ı büyük zorluklarla serverın başından kaldırdıktan sonra , serverı eski haline getirmek adına bir kaç yenilik yaptık.

Koptum ya :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Cataclysm demiş ki:
Charsell devredışı kalmış sanırım birde yeni açılan başlıklar aktif başlıklarda çıkmıyor..
Onun yerine sağdan yeni mesajları tıklarsanız göreceksiniz yeni mesajları :wink1:

alım satım arenasında eğer ki tema yanlışlıkla öyle yapılmadıysa güzel bir uygulama olmuş. eğer ki yanlışlıkla olduysa da bence öyle kalmalı :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
/ Aktif başlıklar ve forum teması değişikliği sorunları çözüldü .

volkanka demiş ki:
alım satım arenasında eğer ki tema yanlışlıkla öyle yapılmadıysa güzel bir uygulama olmuş. eğer ki yanlışlıkla olduysa da bence öyle kalmalı :)

Test yapılıyordu , farklı bir tema gelecek oraya farklı uyarılar vs :)

Aktif başlıklar yazısı bold(kalın olmuş) götü duruyor hepsi kalın olsa daha iyi olmaz mı ?
"Üzgünüz fakat şimdilik arama yapamazsınız. Lütfen bir kaç dakika içerisinde tekrar deneyin." şu hata ile sık sık karsılasmaya başladım.

son olarak birşey gözüme çarptı çok güzel olmuş.
Alt forum katagorileri yan yana yazılmış alt alta değil.2 saat mausun tekerleğini döndürmek zorunda kalmıyoruz hemen bitiyor sayfa :))

Büğün açmış olduğum car satış konum şu an açılan bölümde yok.Sürüm yükseltilirken böyle bir sorun olacağını sanmıyorum ?

Play&Win demiş ki:
Büğün açmış olduğum car satış konum şu an açılan bölümde yok.Sürüm yükseltilirken böyle bir sorun olacağını sanmıyorum ?
zaman geri alındı diye düşünüyorum. eğer sizin konuyu açtığınız zamandan öncesine aldılarsa konunuz büyük ihtimalle silinmiştir. ama belkide şuanda onay bekliyorda olabilir bir bakalım durumuna...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Play&Win demiş ki:
Dün gece yedekleri saat 3 gibi aldım , forum kurulumu yapıldı tekrar o yedek ile.O yüzden bugün sabah açılan konular ve atılan mesajlar maalesef silindi.

Yukarı Alt