Yeri mi bilmiyorum ama ben Teamviewer gibi uzakmasaüstü bağlantısı yapabilen bir program istiyorum. Yani ben Ram'i düşük olan bilgisayardayım ve diğer bilgisayarda charlar açık, o bilgisayara bağlanmak ve oyuna müdahale etmek istiyorum. Bu mümkün müdür, mümkün ise hangi programla nasıl yapabilirim?
Yardımcı olursanız çok sevinirim :!!&%&!

teamwiever ve msn uzak masaüstü bağlantısı ile denedim, sakın bulaşma :lol:

Unforgiven demiş ki:
teamwiever ve msn uzak masaüstü bağlantısı ile denedim, sakın bulaşma :lol:
Bende öyle düşünüyorum kesinlikle hiç bulaşmamam gereken bir şeydi. sin:
Belki bir ihtimal vardır bekleyelim bakalım bir babayiğit çıkacak mı :P

Ben de son sürümünü kullanıyorum karşı pc'de gezebiliyorsun evet ama oyuna geldiğinde mause imleci işlevsizleşiyor. Örneğin S' ye bastığında Skill penceresi U'ya bastığında Guild penceresi gelmiyor. Bir yere tıklayamıyorsun ve sağa sola dönemiyorsun, sadece ekranı izliyorsun. Bunlardan fazlasını yapabiliyor musun programla ? Bu arada ilgilendiğin için teşekkür ederim.

ben karşıda i7 işlemcili bilgisayar vardı, wolfteam oyununu izlerken 10 saniyede bir kare değişiyordu. sroda mı sorun olmayacak

extraloob demiş ki:
tw çalışıyor sorun nedir ki ?
Dediğin gibi çalışıyor, sorun yok yalnız bir bilgisayardan diğerine bağlanıyorsun;
1. Eğer direk oyun açıksa masaüstüne inemiyorsun.
2. Eğer yine oyun açık ve ekrandaysa görev yöneticisini açıp işlem yapamıyorsun.
3. Oyun açık olsa bile örneğin S'ye bastığında Skill penceresi U'ya bastığında Guild penceresi, I'ya bastığında char invertory'si felan gelmiyor.

Tamamen işlevselliğini yitiriyor. Benim bilgisayarım Xp karşıdaki bilgisayar Vista > burdan bağlanıyorum, diğer bilgisayarda oyuna birşey yapamıyorum diye görev yöneticisinden bota geçmek istiyorum CTRL+ALT+Del kombinasyonunu yapıyorum bu seferde mouse işlevsizleşiyor.

Benim Ram 1 Gb, karşıdaki 3,5 Gb

xFactoria demiş ki:
herseyi birakin tw ile girince slide izliyorsun 20 saniyede 1 ekran goruntusu aliyosun.
Kendi kullandığın ve karşıdaki bilgisayarın hızına göre değişiyor benim bildiğim. Görüntü olarak gayet hızlı ve net.
ugrcnomr demiş ki:
ben yalan söylüyorum :)
Ancak oyun içindeyken hiçbir işlev görülmüyor.

hackshield yüzünden müdahele edemezsin oyuna.. ekran klavyesi bile işe yaramıyor.

TurnUp demiş ki:
hackshield yüzünden müdahele edemezsin oyuna.. ekran klavyesi bile işe yaramıyor.
Olabilir aslında bu mantıklı cevabın için teşekkürler.
Bunu aşmanında bir yolu olmadığına göre hiçbir program ile Uzak Masaüstü bağlantısı yapılamıyor demektir.
Aksini söyleyip bana yardım edecek varsa yorum bekliyorum.

A

Anonymous

Guest
ben yaklaşık 3.5 senedir kullanıyorum çok kullanışlı programı sadece bilgisayarına yüklemen yeterli geri kalan herşeyi logmein'in sitesinden hallediyorsunuz bilgisayara web browser'dan bağlanıp kontrol ediyorsun aklınıza gelemicek bir çok şey var 8)

Yukarı Alt