1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Üye olan herkese ücretsiz 6ay trend micro tatanıum securıty

1. Phantoso

Phantoso Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Donanım Teknisyeni
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 gün önce bu siteye üye oldum bir arkadaşımın daveti ile ve günler sonra bir kargo paketi geldi. Ücretide karşı taraf ödedi dendi gönderen kişiye baktığımda bifincan yazıyordu.Aşırı derecede şaşırdım içinden çıkanlar bir mektup,2 adet şeker ve 6 aylık trend micro.Hediye ufak olsada aşırı derecede mutlu etti beni.İsterseniz sizde elde edebilirsiniz.O zaman sizi davet edende ben olayım ama günlük sadece 1 kişiye davet gönderebiliyorum.Katılmak isteyenler konu altında mail adreslerini göndersin davet isteği atabilirim.Hemde hediyeleri caps'lıyımda inandırıcı olsun :)

Görseller

Neden günlük 1 davet hakkı veriyor

Mail gönderdim katılımcılarımın çok olduğunu ve davet hakkımın arttırılmasını istediğim bir içerik vardı ve cevap olarak şöyle bir mail geldi.

Günlük davetiye hakkı otomatik olarak belirleniyor ve bunun üzerinde kişiye özel bir değişiklik hakkım maalesef yok. Bu konuda

Bunun yanında, bifincan'ın amacı yüzbinlerce üyeye ulaşmak değil, gerçek "bilinçli tüketici"lere ulaşmak ve bu kişileri markalar hakkındaki görüşlerini paylaşarak markalara yol göstermeleri karşılığında ödüllendirmek.

Dahası, davet ettiğin kişilerin aktiviteleri bifincan'ın amacına ve işleyişine uygun değilse, bu durum senin davetiye haklarının azalmasına yol açabileceği gibi bu kişilerin bifincan üyeliklerinin iptalini de gerektirebilir. Eğer senin senin davet ettiğin kişilerde bu durum çok yaşanırsa, senin üyeliğin de sorun olabilir.

Yani bifincan'a birini davet ederken öncelikle bu kişi bifincan üyesi olmaya uygun mu diye düşünmelisin :)

Not:Site kesinlikle oyun ve forum sitesi değildir.Sitenin ''genel'' amacı günümüz markaları hakkında size sorular sorup, size puanlar kazandırıp o puanlar ilede hediye alabileceğiniz bir sitedir.Bu ürün;6 ay ücretsiz virüs programı tanıtım ürünüdür bu ürün için sadece üye olmanız gerekmekte.Kesinlikle forum,oyun veya başka bir sosyal paylaşım sitesi değildir.''Reklam içeremez''

2. baris1992

baris1992 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Ufck

Ufck Nemesis exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    48