Bu forumdaki Nicki ViVaLDi , oyundaki nickleri L0RD_OF_HeLL ve Xx__White_xX olan aşşağılık yaratığın daha önceki konumuzda Allah'a , peygambere , Kur-an'a , Hz. İsa'ya ve tüm Türklere ettiği küfürleri yayınlamıştık.

Şimdi sıra karaktersizin başka bir yüzünde. Buyrun bu da ikinci yüz...

ViVaLDi kadife kürt damarından utanıp keseceğini iddia ediyordu...
- Resim Silinmiş.

Ama ViVaLDi kadri 2 gün sonra dansöz gibi dönüp herkesin içinde gururla " BEN KÜRDÜM OĞLUM " diye haykırıyor...
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
ULAN SEN NESİN YAW ? İNSAN MISIN ? O LANET OLASI HAYATINA ZIRNIK ŞEREF BULAŞMADI MI ? NASİBİNİ Mİ ALAMADIN İNSANLIKTAN ?

Mr_Sinyor ile aramızı bozmak için bu kadar uğraş ve çaba veriyorsun da çabaladıkça dibine dibine batıyosun. Senin Allah belanı versin diyorum... Senin için anlamı olmayan bu cümlenin çooook kişi için anlamı var.

Şimdi cevap verecek yüzün var mıdır hala bilmiyorum ( aslında vardır ... ) Utanmaz adamın tekisin nasılsa... Hani Kürt damarını kesecektin, ne mutlu türküm diyene dedin ? 2 gün sonra ne oldu da dansöz gibi lafından dönüp " KÜRDÜM OĞLUM " dedin ? Cibiliyetsiz herif...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Konuya bi moderatör arkadaş müdahil olursa sevinirim. Resimlerin linklerini doğru yazdığımdan eminim, neden görünmediği hakkında bir fikriniz var mı acaba ?

Yukarı Alt