Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
UTANDIRAN ÖNERİ!

Yargıtayda önceki gün bir toplantı yapıldı. Toplantıda çok tartışılacak öneriler geldi. Ancak, duyanın kanını donduran asıl çarpıcı öneri, kız çocuklarımızla ilgili. Öneri şöyle: Evlenme yaşı 14'e çekilsin... Reşit olmayana tecavüzde şikayet koşulu olan 15 yaş sınırı 14'e indirilsin... Öneri yasalaşırsa, 14 yaşındaki kızlar evlendirilebilecek, 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzde işlenen suç "şikayete bağlı" hale gelecek. Bu önerinin gerekçesi de çok ilginç: Türkiye'de cinsel ilişki yaşı 14'e düştü... Bitti mi? Bitmedi... Biri 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz edip, "Evleneceğim" derse suçu silinecek! Bu duruma ise şu anda en yakın örnek, küçük kıza cinsel istismardan yargılanan ve halen cezaevinde bulunan yazar Hüseyin Üzmez...

Nereye gidiyoruz böyle biz ya ??? Herkes adım adım ilerleme çabasında biz hâlen geri döncez diye yırtınıyoruz yazıklar olsun

Bir yere gitmiyoruz yahu panik yapmayın xP lol Adamın biri çıkmış bir öneri sunmuş işte Resmiyette böyle öneri söz konusumu onuda bilmiyorum araştırmam gerek.

Titus Pullo demiş ki:
Bir yere gitmiyoruz yahu panik yapmayın xP lol Adamın biri çıkmış bir öneri sunmuş işte Resmiyette böyle öneri söz konusumu onuda bilmiyorum araştırmam gerek.

o adamın ümüğünü sıkarım ben..yani..sıkmak gerek !
bizi arabistanla iranla karıştıranları taksimde sallandırmak gerek..
şeriat hayalleri kuranları,Türkiye'yi hedefinden saptıran gericileri tek tek YAKMAK GEREK !

Tarantella demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:

şeriat hayalleri kuranları,Türkiye'yi hedefinden saptıran gericileri tek tek YAKMAK GEREK !
Hay sen çok yaşa dostum.
Bu ülkeyi Şeriat ile yönetemeyecekler!
İran,Malezya,Arabistan kuralları bu ülkede geçmeyecek.
Bu ülke Hukuk kuralları ile yönetilecek.
Bunu ben değil Önderimiz Atatürk söylüyor!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
agh isteklerimiz keşke olsa lakin ülkem halen oylarını kime vereceğini bilmiyor bkz. anadolu insanına evinden suyu elektriği olmayan köyler mevcutken tacizin ensest ilişkinin bu durumlara gelmesi normaldir insanların yapacak işleri olmazsa ne yapsınlar sapkınlığa yöneleceklerdir lakin sokakları tangalı hatunlarla doldurursan bekaretin önemini kaldırırsan bak bakalım bir tane tecavüz kalırmı bence kalmaz.

ya saçma saçma konuşmayın tecavüz kalmazmış ne akdar sapıkca konuşuonuz o zamanda aidsden bilmem neden geberirsininz hindistan gibi sora b bakarsın sabah karın yoq yan dairede yatmış insan olunda biraz onunuze bakın sozum ona tanga dolu sokak gormek isteyen USA e gitsin çünkü nurası orası gibi ustune konulmadı we bi tecavuz cinsellik ulkesi olunsun iede kank dokulmedi....

sabah vapurda çayımı içerken radyoda dinlemiştim bu haberi..
ilk olarak keyfim kaçtı ve sinirlendim daha sonra empati kurmaya çalıştım evlilik yaşının düşürülmesinin tek getirisi doğudaki küçük yaş evlililkleri legal olur yani kayıt altında geçer .. ya götürüleri ....

Tarantella demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:

Önerinin saçmalığı konusuna zaten hiç girmiyorum gördüğün gibi, ama sende git sık o adamın ümüğünü ^^ Bir saçma sapan işler yapan hoşuma gitmeyen davranışlarda bulunan siyasetci var, onlar olmadan bu iş yürümez. Muhalefet olacak illa ki devlet yönetiminde

duro demiş ki:
macrocheck demiş ki:
@duro
Bir müslüman ülkeside tam bağımsız da olmaz şeriatcıda olmaz ona göre!!!

:lol:
farkındayım cumlede anlatım bozuklugu var :)
ama gidişat onu gösteriyo.
Tam bağımsız dıyenleride görduk şeriatcılarıda.
En iyisi tam takır kuru bakır Osmanlı kafası :)
Osmanlının kafasından gidersek iyi işler başarırız bence.Tamam hukuk olacak demokrasi laiklik olacak.Ama birde Osmanlı zihniyeti kafamızın bi köşesinde yer bulacak dıye dusunuyorum.
kafan mı güzel biraz saçmalamışsın..
osmanlı hakkında ne biliyorsun da osmanlı olalım diyosun sen osmanlıyı herzaman 1453de istanbulu feth eden osmanlı mı sanıyosun...o çöküş dönemlerini bir incele kanuniden sonrasını bir incele ne kadar güçlü ve ne kadarda aptalca hareketler içinde bulunmuş olacağını göreceksin..osmanlı zihniyeti kesinlikle bir yere bağlı olma zihniyetidir...
geçmişinle övüneceğine geleceğin için birşeyler yap...çünkü lafla peynir gemisi yürümez

duro demiş ki:
bu ülke ne şeriatcılarla olsun nede bağımsızlık diyenlerle olsun.Orta noktamız bu olsun.
Yıllardır bizleri demokrasi diye bi tarafımızı yediler.Yıllardır sosyalizm diye bi tarafımızı yediler.Yıllardır millyetcilik diye bi tarafımızı yediler.Kusura bakmayın artık yetti bu ülkeye.Başa gelenleride görduk başda olanlarıda.Onun için kimse kimseyi eleştirmesin herkes önüne baksın ve durmadan karşılıksız vatan için çalışsın
Aksi takdirde bu ülke kurtlara yem olacak!!!Bir müslüman ülkeside tam bağımsız da olmaz şeriatcıda olmaz ona göre!!!

birader..stand-up yapmayı düşünüyor musun ?

alakasız kardeşim müslüman ülkeyiz hem demokratik olcaz hem ozgur belki senn duşuncen bu ama cümlenn sonunu tamamlaadıın gibi herkez catandaşlıını yaparsa olur ....

bu ülke ne zaman adam olcak ya türkiyeyi çok seviyorum heryerini dağını taşını ama bu soysuzlar örümcek beyinliler yuzunden bu durumdayız hep te boyle olucak gibi düzelmez bu turkıye türkiye burası

Yukarı Alt