Yol vardı Ve buzun yol ikiye ayrılıyordu sağtaraftaki yoldan gittik ve iyiden iyiye kaybolmuştuk ve karşımızda çok kuvvetli bir ışık gcrdük oda ne bu bir....

...Bir düğün vardı evet işte aradığım bu apo nun saçlarını kaybetmesi beni derinden üzmüştü ama bu düğün ve halay moralimi düzeltmişti fakat takı töreni gelince benim kim olduğumu sordular kimse tanımayınca takıyı istediler bende...

XM1014 de kalan son kursunlarla düğündeki altın ve paraları soydum Artık hem katil hem kaçak hemde hırsızdım aponun saçlarını ektirmek için güzellik merkezene girdik ve ...

Takımı
Bursa
apoya bonus kafa bir saç ektik....ODA NESİ bi anda hava karardı ve yağmur yağmaya başladı aponun saçlar ıslandı ve soldu veeeeeeeeeeeeee.................

Takımı
Bursa
dedem gelmişti evde nabıyonuz die apoyu öle görünce bi dövdü uffff ağız burun kalmadı sonra apoyu hastaneye götürdük orda hemşirelere laf attı apo ordada dayak yedi ve.............

tekrar dayak yediği hasteneye kaldırdılar durumu ağırdı onu hastaneye daha önce vuaatli olduğu için almazlar ve başka hastaneye sevk ederken yolda...

tekrar dayak yediği hasteneye kaldırdılar durumu ağırdı onu hastaneye daha önce vuaatli olduğu için almazlar ve başka hastaneye sevk ederken yolda...

...Apoyu nasıl bilirsiniz cemaat hep bir ağızdan konuşmaya başlar ya salla imam voltacının biriydi der cemaat kibarca imamda...

Yukarı Alt