_CaspeR_

Buralıyım
Evet çok kıısa ve güzel bir oyun çok kısa pragraflarla üste msj yazan kişiyi hayatını analtıcaksınız çok basit

örneğin

Üsteki Çok İyi fakat tek bir sorunu oaln kişidir o kişi sarhoşun tekidir ama çok iyi kalbi vardı vs
gibi kısa hayatını yazma

benden başlayınız

yukardakı hayatında bı halta yaramamıştır.tek problemi poposunun kafasından büyük olmasıdır... :lol: :lolmuch:
(darılmaca yok oyun sonuçta .. :lol: )

os1

olduser
tazmania güzel bi sro fanatiğidir birgün charı çalındı die evini yaktığıoldu yani biraz pisikopattır . karısı evi yaktı die onu sokağa attı ve artık sokakta yaşamaya mahsur kaldı gelecekteki hayatında başarılar dileriz headbang2ft9

_CaspeR_

Buralıyım
üsteki çok meymeletsiz çok konuşan birisidir hep gece gündüz kumarhanelerde gezer

lütfne gülücük laflar oyunu bozmayalım devam

Jigsaw

Aileden
Üstteki çok sabırsız biridir, bu onun bi dezavantajı bu yüzden bazı yerlere gelememiştir.

os1

olduser
üsteki vip olmuş ama adm olamamış birdir çok konuşur ama öz konuşur aklı başındadır evlenmek isteyn kızlara numarsını verebilirm evine bağlı bi erkek dir.

ustteki ''ElazigLee Extraloob screamadle jesuswan Hepinizin Bayramı Kutlu Olsun''diyerek yagcilik yapan biridir Razz saka bi yana neden sadece onlarin bayramini kutluyosun biz insan diilmiyiz burda Evil or Very Mad :mrgreen: kızdım smdi :lol:

by-Lord demiş ki:
üsteki çok sinirli bi okadr da garipdir her şeye burnunu sokar adm sewdiğini bayramını kutlar onada burnunu sokar
demek benm hakkimda boole dusunuyosun Crying or Very sad uzuldum smdi okadar kotu birimiyim ben yaw :lol:

Jigsaw

Aileden
Excrea demiş ki:
ustteki ''ElazigLee Extraloob screamadle jesuswan Hepinizin Bayramı Kutlu Olsun''diyerek yagcilik yapan biridir Razz saka bi yana neden sadece onlarin bayramini kutluyosun biz insan diilmiyiz burda Evil or Very Mad :mrgreen: kızdım smdi :lol:
+1

Bi de o kadar yardım ettim adam için uğraştım ismimi yazmamasına ayrıca bozuldum.

Yukarı Alt