buldum baktım 90 nuker var adamı baktım 50 k vuruyor gittim adamı kestim ama ordaki diğer adamda beni kesti bi türlü kesemedim ama kesecem :D

ve yaptığın iyi bişeymiş gibi konunun görünmesi için up lamana gerek yok.

Sizene allah allah nefret ediyorsan ediyorsun o beni ilgilendirmez bu oyunda pk lık neden var ozman buna cevapverin hadi

sorun pk olmanda değil..sorun olan şey senden daha iyi birisi bişey yaparken o işle uğraşırken onun galetinden yararlanıp kendine pay çıkarmaya çalışman..yanlış olan bu..

melhmet demiş ki:
sorun pk olmanda değil..sorun olan şey senden daha iyi birisi bişey yaparken o işle uğraşırken onun galetinden yararlanıp kendine pay çıkarmaya çalışman..yanlış olan bu..
ne payı çıkarmışım söyle bakıyım

bide senin ikinci bir hatan gözlemlediğim kadarı ile kendi konularına sürekli up yapıyorsun..tamam bi konu açmışsın güzel..ama ilgi görürse zaten göz önünde olur..o yüzden senin ayrı bi çaba içine girmene gerek yok..

ayrıca biz yasak demiyoruz sadece YANLIŞ diyoruz..

güncellememe karışamazsın sen busiteye beni gıcık etmek içinmi geldin sen amacını anladım sitede dikkat çekmek için yapıyorsun

neyse ben susuyorum artık...buraya senin gibi çocuklarla uğraşmaya gelmedim...hadi kolay gelsin..

bir adam olup kesmek kötü birşey mi madem kötü oyuna niye koydular o zman o zman silkroadın resmi sitesine git söyle kaldırsınlar pk olmayı

size bir şey demeye gerek yok oyundan zevk almayan 24 saat boyunca bot ile kasılan silkler içinde yüzen cahil kesim diye tabir ettiğim kişiler olduğunuz burdan belli hiç birşeyden zevk almıyorsunuz

Yukarı Alt