- Resim Silinmiş.

bu damege denk geldiğinde Light 100 lvl di. Fakat Premium ve o zaman Sun Sword yoktu. Ayrıca atağın 70 nukesi olan Horse's
Thunderbolt olduğunuda dikkat çekeyim.. bu şartlarla bir chinese char bu kadar vurabilirmi........yorum sizin..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
burdaki 5 rakamı kime ait abi?^^ Ben sana ait olmadığını düşünerek yaptım hazırladım xD Bana kalırsa o arkadaki damageye ait. Çünkü 1 ile 5 in arası o kadar açık olmaz :mrgreen: :mrgreen:
- Resim Silinmiş.

SiNoPLeEe demiş ki:
irogene olması lazım :wink1: Devil de var
Devil tabikide etkilemiştir ama bu kadar lv farkında ignore etkili olmaz misal 100lv bir charın kendinden 50 lv ve daha altıdaki monsterlara ignore vuruşu pek etkili olmaz... kendi lv inde 2 kat ignore geliyorsa bu kadar farkta gelecek ignore en fazla 10k-15k arası fark eder^^

Ps:DmG sana aitse gerçekten harika :thumbsup:

1n3xOrAbLe demiş ki:
burdaki 5 rakamı kime ait abi?^^ Ben sana ait olmadığını düşünerek yaptım hazırladım xD Bana kalırsa o arkadaki damageye ait. Çünkü 1 ile 5 in arası o kadar açık olmaz :mrgreen: :mrgreen:
- Resim Silinmiş.
66511 işte ama 66511 de çok az oluyor

1n3xOrAbLe demiş ki:
- Resim Silinmiş.
erdicim dikkat ettiysen benim damagenin arkasında ezik bir nukerin 16K lık damagesi var ...
ayrıca diğer 1 le 5 in arasındaki mesafede aynı ...........(Kıskanmayalım pls^^)

Yukarı Alt