Bugün bütün up olanlar imza istedi herkes en güzelini en iyisini istiyor.Peki bn 20 kişiye 2 saat içinde nasıl imza yapayım?Ee tabiki yapamam.Bundan sonra yapmıyorum kimseye imza filan.Zaten ps user da seçilir umarım en yakın zamanda. pray:
Bugün 3-4 kişi birden küstü trip atmaya başladı.Olmayacak böyle kimsenin kalbi kırılmasın diye elimden geldikçe bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama benim de tek işim imza yapmak değil ki.Okulum var, derslerim var, kız arkadaşım var...
Nasılsa bir ps user seçilir.O devam etsin bundan sonra benden bu kadar.En son addicted a imza ve avatar yapmış bulunmaktayım.
Sonuçta ben ps konusunda çok bilgili biri değilim, elimden bugüne kadar bunlar gelmiştir.
Teşekkürler.

Yok yok benden de PS User olmaz zaten...

Spare demiş ki:
TWEETY demiş ki:
Yok yok benden de PS User olmaz zaten...
Gördüğüm en iyi imza senin ki ama. :roll:
çaktırma hacım onu ben yaptım makara:

2007de PS işlerine ben bakıyordum bir ara :mrgreen: :mrgreen:

bir daha bu sorumluluğu alabilirim ama fazla zamanım yok sorun bu aslında :mrgreen:

Ayrıca ısmarlama imza yapamıyorum yok taş gibi hatun olsun yok şu renk olsun böyle olsun sanat doğaçlamadır çünkü :muck:

sonra insanlar sevmehyince kullanmayıncada gıcık oluyorum, Uprising gibi çıldırmaya hiç gerek yok biggrint1 biggrint1 [horny21

Puahha metodanda çabuk pes ettin sen. Artık sadece bana imza yapıcak onada gerek kalmadı up olana kadar bu imza + avatar çünkü :lol:

puhahahah vay noob vay ulen bir imza istedik diye adam imza yapmayı bıraktı be makara:

Takımı
Galatasaray
Bana yapmadın ama hiç. Öyle olsun :P Bu sitede kimseden imza istemedim hele yenilerden gün gelirde efsaneler siteye dönerse hakkımı ozaman saklıyorum. 8)
ps. Son zamanlarda güzel imza yapanlar nadirdi onlardan biriydin :P

sarkoLata demiş ki:
Bana yapmadın ama hiç. Öyle olsun :P Bu sitede kimseden imza istemedim hele yenilerden gün gelirde efsaneler siteye dönerse hakkımı ozaman saklıyorum. 8)
ps. Son zamanlarda güzel imza yapanlar nadirdi onlardan biriydin :P
Yeni derken [horny21 4 yıllık geçmişim var. :P

Yukarı Alt