A

Anonymous

Guest
arkaşlar oyunda update mı var okuldaki bilgisayara silkroad yükledim. update var diyo sorun bendemi yoksa update mi var acil lütfen?

bannedddd

Buralıyım
FearLess017 demiş ki:
arkaşlar oyunda update mı var okuldaki bilgisayara silkroad yükledim. update var diyo sorun bendemi yoksa update mi var acil lütfen?
Okuldaki bilgisayara sro'yu yüklediysen update olması doğal. Çünkü oyunu yeni yüklediğin zaman her zaman update olur. Wink

A

Anonymous

Guest
SunShine demiş ki:
FearLess017 demiş ki:
Okuldaki bilgisayara sro'yu yüklediysen update olması doğal. Çünkü oyunu yeni yüklediğin zaman her zaman update olur. Wink
ya öle digil oyun penceresi gelmiyo serverlar update diye msj penceresi geliyo oyun kapalı mı diye sordum.

bannedddd

Buralıyım
FearLess017 demiş ki:
SunShine demiş ki:
FearLess017 demiş ki:
ya öle digil oyun penceresi gelmiyo serverlar update diye msj penceresi geliyo oyun kapalı mı diye sordum.
Hııı yok oyun kapalı değil. Confused

A

Anonymous

Guest
tuh be okulu yeni bilgibayarlar geldi 2 gb ram var ecden oyunu attım telefonon hafıza kartına kurdum. oyuna tıklıyom. the server emergency update filan diyo. tuh be. neyse saol.

Yukarı Alt