Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wolfman04 demiş ki:
pehhh görüyoruz çok bilenleri . biri de gelmiş çakma sro videosu koyuyo :D hahahaha cok istiyosanız ben de çakma sro da roc u kesip koyuyim .pehh . neyse uğraşamicam siz takılın

derdin nedir kuzum söyler misin ? ciddi soruyorum yaptığımız işleri beğenmiyor musun ? amacın kötü söz söylemek mi ? anlatırsan çok sevinirim :wink1:

wolfman04 demiş ki:
pehhh görüyoruz çok bilenleri . biri de gelmiş çakma sro videosu koyuyo :D hahahaha cok istiyosanız ben de çakma sro da roc u kesip koyuyim .pehh . neyse uğraşamicam siz takılın
Böyle sazanlar heryerde güldürüyo beni :D

kardeşim o videoları server bakımından sonra unique lerin nerde cıktıgını göstermek amacıyla koymuslar..

wolfman04 demiş ki:
Çakma sro değil private server... [horny21 2.si ordaki sadece 1 video'da private server'a ait.Diğer 5 video isro'ya ait.Bunların arasındaki farkı yapamayacak kadar bilgisizsen sana birşey diyemeyiz tabi :wink1: Bu arada p.serverları küçümseme orda isrodaki oyunculardan çok daha pro oyuncular gördüm.En azından senden daha bilgililerdi. :P

yanlız tek spawn yeri deil 2-3 tane spawn yeri gostereseniz daha ii olur her zmn orda cıkmıo ztn b..

10d hatta onceden buralara atiyordu daha2gun once olrdu remainste buldum checkte 100hpde artik karisik atiyor

Yukarı Alt