EliteTurk

Aileden

Yeni yıl, yeni kararlar ve başlangıçlar demek. Dünyaca ünlü isimler de 2010 için hedef belirledi.

DÜNYACA ünlü yıldızlar 2010 yılı için aldıkları kararları Amerikan US Weekly Dergisi’ne açıkladı. İşte ünlülerin yeni yıl kararları:

JUSTIN TIMBERLAKE (şarkıcı): “2010 için beklentilerimi düşük tutacağım. Böylece iyi bir şey olduğu zaman çok daha büyük bir mutluluk yaşayacağım.”

ADAM LAMBERT (şarkıcı): “Anı yaşayacağım ve her zaman pozitif olacağım.’’

ASHLEE SIMPSON (şarkıcı): “Bütün konsantrasyonumu oğluma vereceğim. Oğlumiçin her geçen gün daha iyi bir anne olmaya çalışacağım.’’

KIM KARDASHIAN (televizyon yıldızı): “Ailemle ve arkadaşlarımla daha çok vakit geçireceğim. Vücuduma daha iyi bakacağım, çok spor yapıp, yediklerime dikkat edeceğim. Çok fazla çikolata yiyorum. Çikolatayı
azaltmak istiyorum.’’

MILEY CYRUS (aktris ve şarkıcı): “2010 yılında yapacaklarım hakkında plan yapmayı ve konuşmayı bırakacağım. Artık direkt harekete geçeceğim.’’

TARA REID (oyuncu): “Yeni yılda aldığım kararları uygulamaya geçiremiyorum. Artık karar almamaya karar verdim.’’

R&B YILDIZI USHER (şarkıcı): “Geçmişi geride bırakıp, geleceğe pozitif bakacağım.”

MARIAH CAREY (şarkıcı): “Eşim Nick Cannon’dan bir bebek sahibi olmak istiyorum.”

JACKIE JACKSON (şarkıcı): “Sağlıklı olmak, sağlıklı beslenmek ve müzik yapmak istiyorum.”

SUSAN SARANDON: (oyuncu): “Özgürlüğün tadını çıkaracağım.” (Sarandon 23 yıllık hayat arkadaşı TimRobbins’ten yeni ayrıldı.)

Yukarı Alt