EliteTurk

Aileden

Şimdi Size Öğrendigim Çok Değerli Bi Bilgiyi Vereceğim... :thumbsup:
Bazı Uniqueler V Tuşuna Basınca Gözükürdü Ama Artık o Özellik Kalktı Özellikle Shaitanda Çok Sorun Oluyor...
Bizde Birşey Keşfettik Ve Gerçekten Çok İşimize Yaradı Sizede Anlatayım :mrgreen:

Öncelikle Bu Özellik Bir Program Deildir.Oyunun Option Bölümünden Key Map Sekmesinden Ayarlanır Ve Saldırı Durumundaki Kişilerin Saldırdığı Yaratığı Gösterir...Ve Biz Bu Özelliği Uniquede Kullanırsak Herhangi Bir Uniqueye Saldıran Şahısa Tıklayıp Oluşturduğunuz Kısayol Tuşuna Basınca Uniqueye Geçiş Yapar Ve Tıklama Derdiniz Olmaz Resimli Olarak Açıkladım Buyrun...

1.Adım Option'u Açın...
- Resim Silinmiş.

2.Adım Key Map Sekmesinde Gösterilen Yere Kısayol Oluşturun.
- Resim Silinmiş.

İşte Bu Kadar Ve Son Olarakta Tabikide Comfirm'e Basarak İşlemi Tamamlayın Ve Uniqueye Saldıran Kişiye Tıklayıp Kısayol Tuşuna(J) Bastığınızda Uniqueye Geçer Ve Saldırırsınız En Kolay Yol PT Den Tıklayıp Yapmaktır...

İyi oyunlar dilerim umarım faydalı olmuştur 8)

Edit By LegendMaster

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EliteTurk

Aileden
Teşekkur ederim burda amaçladıgımız bildiklerimizi paylaşmak umarım yararlı olmuşumdur.. :beer: Alın teridir Okan abi Sabit lenicek bi konu gibi görünüyor.. :thumbsup:

Buna onlar karar verir sen merak etme :) Güzel bir konu ama sabitlenecek kadar güzel bir konu değil kim bilir belkide sabitlenir :)

EliteTurk

Aileden
Teşekkürler umarım faydalı olmuşumdur,uniq'lerde buldugumda tıklama problemiyle karşılaşıyodum ,biraz düşündüm ortaya böyle bişey çıktı :D

Yukarı Alt