hadi birbirimize uniquelerde yaşadığımız şeyleri anlatalım da pvpciler kıskansın biraz :D:D

konu bnm ben başlıyayım bari. 64lvlde pre plus bastım işte 68 mi 69mu ne oldum wizardım ark bize geldi bnm char hala botta olm hadi cerb gidek dedi ben de gaza geldim belki keserim die oke dedim gittik cerbe desin solunda beklemeye başladık şansıma cerberus erken çıktı garden a doğru koşmaya başladık d nin üstünde hava bi anda karardı tabii bnm kalp hızlandı :D cerb karşımda %100 hp attan inemedim heyecandan sonra F2deymiş skill bar mayın kurdum yere yanlışlıkla sonra ark lifeımı açtı düzeltti skill barı F1 e aldı ben dans ede ede kestim ama çok mutlu olmuştum :)
sonra bi sabah 6da sırf ivy için kalktım asia da beklemeye başladım ivy çıktı işte aramaya koyuldum neyse dockta buldum 70wizard dalıodu ama zerklemedi %65di can zerkledim daldım ben kestim sonra odamda seviniodum hafif kısık sesli bağırıodum yeaaa gibilerinden annem korktu yanıma geldi noluo die :D:D

artık uniquelerde bu kadar heyecan yapmıorum :) lord ve shaitan hariç her uniqueden kestim lvlim 78 şuan için o da doğal :D

http://www.rev6.com/player.asp?id=1421959

Yukarı Alt