simdi gir rev 6 ya bak bi http://www.rev6.com/player/Mars/Dj_eLazizLi_.html sagdece 20 hazırandan bu yana kesılen uniqler bunlar chrı ocak ayında aldım we farma cektım ahzırana kadar sp kastım chra hazıran 20 dedı farmı bozdum kestıgım uniq sayısı orada var rev6 da gozuken sagdece o kadar bak bi birader sonra konusalım

sen o kadar uniqi bi arada gordun mu hic suanda ispatlı 200+ foto var krallıgı ben kendıme yakıstırmıyorum arkadaslarım yaksıtırıyolar ve sunuda diyim rev6 uniq rank listesinde 1.5 aydır ilk 3 deyım tek rakıbım 1 eleman var laura diye bi wizzy full medusa calsıyo baska bisey yok ama oda bana yetisemiyo

biri şuna unique kesmekle kral olunmayacağını söylesin ..sroda kimse yıkılmaz değildir..

Kendini överek bir yere gelemezsin. Bu kadar iyi olduğuna inanıyorsan sen sadece işini yap serverdaki diğerleri konu açsın buraya böyle bir adam var böyle böyle yapıyor diye. Söylemeden geçemiyorum o heavy set ile armor setli nukerlar seni çiğ çiğ yer. Pvp videonu bekliyorum unutmadan bu kadar iddialı isen.

Dj_eLazizLi_ Char Saqlam Deqil İtemlere Baq Skilleri Bilmem Ama Olsada Kac Yazar Adamların ELınde 10d sun +9 var :)

kardeş sana ilk önce sunu sorabılırmıyım acaba kaç yaşındasın ? :think: Sonra su unıq king unvanından dewam edelim sana bir kaç ornekte ben werıcektm fakat sağolsun arkadaşlar gereklı örneklerı wermısler zaten .. Unıq kesmek guzel şeydir bizde zamanında çok keserdık bayagıda zewklıdir .. Ancak şu bi gercek unıq keserek sadece charın adı duyulur ve hatta bazıları char ile kötu konusmaya bile başlar mesela " Su adama bak 100 lv oldu hala tg-cerb-ivy keser başka bi icraaatını göremedk pwp hiç yapmaz " gibisinden sen zewk meselesı dıyebilirsin bunlar için fakat karsındakı adam bunu böle dusunmez senı daha çok alay konusu yapar bunu bil. 2. bi husus bu krallık unvanı x) toplanmıstr öle mahalleden 1-2 arkadasın senden başka ii char görmemıslerdır tabi derler sana sen kralsın die 1numarasın dıe.. Bu işler boş işlerdir kardesım sen ancak kendınnı awutursun bunlarla.... Yani geç bu işleride oyununa bak kımse yıkılmazmısta carttır currt bırak kardesım bunları ya elinde sun staffı olan nıce charlar war sen elındekı +1 stafflamı alıcaksın onların elınden bir unıqı :uyku: .. ben senın yıkılmaz dedıgın warıor charını cold-fire-heuksal FF nuker charım ile Çatır Çatır dewiririm.. :)) ustun ne olsa heavy xD bırak hacım bu işleri ya ..

95 LW dagger sana tüm kendi buffların basıkken tek atar pvp de istese yerden kaldırmaz.Uniqde arkanda warior bard cleric olmadan bi bok yapamassın

gahhh eziqqq daha +9 u basarken tirtirtiriyodu snn memet hido nası da birden kral oluysun serverde annamadım ama neysee haa pwpde kral romel miş ölemi??? daha yeni duyuyom walla az bekleyin yaza bnm baytarın farmıda bitecek daggerlerde maxlanacak o zaman romeli gorrum amma uniqede bişi diyemem orasını ilerleyen zamanlarda gorecez amma bekle yaza tek rakibim thy ve sen olacak :D

MrCrossover demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Evet dehşet verici isim dimi :lol:
Etkin baby :lol:

Çok can yakarsın sen. Dmod başvurusuna başvur, çok iyi birisine benziyorsun. Şansın döner kabul olur. :wink1:

shavrel demiş ki:
sun dizmekle olmaz gardasim olay Dj in elinde sun yok neden medusayı hep ben kesıyom . Playerlık lazım ustalık lazım . suan pwp de kral chr turk chrı olarak dıyorum sana bunu RomeI uniqtede kral chr Dj_eLazizLi_ .

Bana pvp 'yi öğretme. Siz pvp cape'sini giyemezken biz job war yapıyorduk. Çok gördüm karşımızda "benim charım kral,ben kralım" diyenle. Medusa kesmek krallıkmıdır yani? Professional playerlik ; uniq'i bırakıp oyundan zevk almaya çalışan playerlerdir. Uniq kesmek onlar için, bebek oyuncağıdır. :coffee:
:headbang: işte beni iyi tanıyan bir arkadaş daha :D

Yukarı Alt