Arkadaslar oyunda bazen videolarda goruyorum unugueleri camış gibin kocaman yapıyolar onun dalgası ne y optionsdanmı ayarlıoz yoksa programmı bana bi izah edebilien yada varsa programını verebilien olabulurmu

Silkroad'ın içindeki Media.Pk2 dosyasını editleyip yapıyorlar.Sende editle.Veya hazır kullan :wink1:

Arayıp bulamadıgım için zaten buraya yazdım bulan varsa burda linkini versin ayrıca lanetli cocuq msj yazmak için yazmıs olma sana fikrini soran oldumu korkup kormuyacağımdan?? yardımcı olacak varsab aksın dedim boş konusan yazsın demedim

silkroadlife

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.
Açıyoruz
- Resim Silinmiş.
File-Open Tıklıyoruz
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Tıkladıktan sonra Tekrar Select File Tıklıyoruz bu Sefer characterdata_10000 Açıyoruz
Import Tıklıyoruz Aynı Şekil Bu Sefer characterdata_15000 Sonrada Tekrar Aynı Şekil Ama Bu sefer characterdata_20000 Tıklayip Import Dedikten Sonra Hazır
Herhangi Bi Sorun Yada Yanlıslık Varsa Bana Bindirin Lütfen

PK2Tools: http://s1.dosya.tc/PK2Tools.rar.html
Uniqler: http://s1.dosya.tc/Uniqler.rar.html

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
mudur cok saolda media2.pkyi masaustune kopyalayıp yapıstıryoru fakat sonra aç diyince bir sonraki resimde gosterdin resim cıkmıo ac diom ilk bastaki dosyanı benzeribişi cıkıo sol kenardaki sutunde silkroadla ilgili şeler cıkıo ama unuge kısmı yok

silkroadlife

Bilgiliyim
ilk baş pk2editor açıyosun açtıktan sonra silkroad içindeki media.pk2
masaüstüne atıyoruz file open tıklıyoruz sonrada masaüstünü seçip media.pk2 açıyoruz
select file diyip unigler içindeki characterdate_5000 açıyoruz ilk Import dedigimizde en aşada bi yazı çıkacak tekrar select file tıklayip bu sefer characterdate_10000 tıklıyoruz Import diyoruz ve asada 2 tane yazı cıkıyor tekrar select file tıklıyoruz bu sefer characterdate_15000 seçip Import diyoruz asada 3 tane yazı olcak tekrar select file characterdate_20000 seçip Import tıklıyoruz
asada 4 tane yazı çıktıktan sonra hazırdır

LifeAndDeath demiş ki:
Arayıp bulamadıgım için zaten buraya yazdım bulan varsa burda linkini versin ayrıca lanetli cocuq msj yazmak için yazmıs olma sana fikrini soran oldumu korkup kormuyacağımdan?? yardımcı olacak varsab aksın dedim boş konusan yazsın demedim
laflarına dikkat et,sana yaşadığı tecrübeyi anlatmış.Charın ban yerse buraya gelip kimseyi suçlama!

Yukarı Alt