Kai

olduser
Evet beyler,swsro hayatımda en büyük hatayı yaptm hmpss nin partysine girerek.Daha önce 7 kere isy u elinden almış oLdugum hmpss,party attı bana ds düşünce,ve iyi niyetli oldugunu zannettim.Fakat ds nin hp si %25 oLunca banladı beni.Sizden ricam,bu kişiyi ve her fırsatta ALLAH YOK diyen hmpss ve supercilious un ne partylerine girin,nede party e alın.Muhattab bile olmayın.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Ve forum aiLesine söz veriyorum,bu it e oyunda oldugum sürece ds yok.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ne Kadar Kötü Şeyler Yapmış Olsada İt Demek Biraz Ağır Kaçar Düzeltirsen Sevinirim Bu Yazımı Onun Yanında Olduğum İçin Algılamayın Burası Dünya Çapında Bir Site...

Ben Dün Girdim Bu adamın Pt sine.. 91 Level oldugum halde banlamadı.. Ama neden banlamadığını biliyorum. onun için bi tehtit oluşturmuyodum ^^.. ama bu onun ezikliğini noobluğunu gösterir.. demekki senden korktuki banladı... Sıkma canını hiç demon kesmemiş adam degilsin ya.. oyunda bunlardan çok var.. hangi birine tavır yapalım ..?

Kai

olduser
MetoveR demiş ki:
Ne Kadar Kötü Şeyler Yapmış Olsada İt Demek Biraz Ağır Kaçar Düzeltirsen Sevinirim Bu Yazımı Onun Yanında Olduğum İçin Algılamayın Burası Dünya Çapında Bir Site...
Kardeşim bu adama ne desek azdır,rowa yada sor istersen o belki bilmez ama servere yeni başladı,check olunca bunun guiLdi hemen pt acıyor ve 1 sayfa boyunca ALLAH YOK yazıyorlar bu adama ne diim ben?

Kardeşim koca serverde tek bu adam boyle yapıyor olsa dediğinde haklısın dicem. ama bu 1 degil 2 degil hangi birine pk olup protesto edicez.. ayrıca bu adam yapıyo olabilir ama Türk , Türk'ü banlıyo.. onlarda ayrı bi olay tabi.. neyse kolay gelsin.

R0wa demiş ki:
Kardeşim koca serverde tek bu adam boyle yapıyor olsa dediğinde haklısın dicem. ama bu 1 degil 2 degil hangi birine pk olup protesto edicez.. ayrıca bu adam yapıyo olabilir ama Türk , Türk'ü banlıyo.. onlarda ayrı bi olay tabi.. neyse kolay gelsin.
Helal kerem tam benım diyecegimi dedın ben sjsro(eski ip ) oynarken çok az turk vardı 1party anca cıkıyordu Allaha ve türklere küfür eden yabancılara komplo kurup her uniquete aşşa ındırıyorduk ne olduysa charlarımız hacklendi hiç uğraşmaya deymez siz onlara laf atınca onlar daha çok size laf atıyor bence gerek yok Siz bişi yapmassanız onlar boşu boşuna global felan atmaz merk etmeyın :wink1:

Kai

olduser
Haklısınız yiğit,ama benm söylemek istediğim sakn partylerine girmemeleri yönünde.Ziraa o kadar saat bekledikleri uniq boşa gidebilir,zamanlarna yazk.

siz daha yenimi öğreniyorsunuz HmPsss ın bu halini :D her neyse Sjsro oynayanlar bilir HmPsss orada Sp3inT adlı Türk düşmanıdır. burada onun pt lerine girmeyin Türkler arasında sadece beni banlayamıoyor ptden banlayamazda :D siz siz olun muhattab olmayın onla genelede %10 hpde atar sizi..

kingbow demiş ki:
siz daha yenimi öğreniyorsunuz HmPsss ın bu halini :D her neyse Sjsro oynayanlar bilir HmPsss orada Sp3inT adlı Türk düşmanıdır. burada onun pt lerine girmeyin Türkler arasında sadece beni banlayamıoyor ptden banlayamazda :D siz siz olun muhattab olmayın onla genelede %10 hpde atar sizi..
Benıde atmıyor eray :lol: :lol:

Sir Valek

Tanınıyorum
MetoveR demiş ki:
it o kadarda ağır bir tabir olmasa gerek

Adi serefsız onlar artık serwerde kımse sevmıyo onları Sewmez de herkez ne mal oldugunu yawas yawas anlıyo benı de 2 kere banladı serefsız!!!

Yukarı Alt