Arkadaşlar Rev6 da gezinirken kafama takıldı.Bu aralar Farkındaysanız Uniqie Kesen char ların nerdeyse Tümü int charlar.

Tahmini oLarak %100 uzerinden hesaplarsak
Wizard =%50
X-bow =%30
Nuker =%15
Bow =%5

Blader - Wariror - Glavie gibi Str Charlar ne gune onLarın kesmeye hakkı yok mu? China Str'ler zaten uniq goremez oLdu. Sizcede öyLe değil mi ??? Bence bu işe bir dur denmesı Lazım

Silkroad Durumları Uniqe Kesimi Konusunda Eşitlemeli !!!

Bu görüşe Katılmıyorsanız bıLe Lütfen Polemik YapmayaLım
(Temiz Bir extraloob için El Ele)

jacksperrow demiş ki:
kesen kesiyor :P Str Blader olsa bile :wink1:
- Resim Silinmiş.
cerberusu ben 50 lwl glavieyle kestim ben medusayı kesen bi glavier veya bladerı çok nadir gördüm bir veya iki kere ama bence asıl adalet bu adam ataktan taviz verirken defansı yüksek oluyo eğer damagelerı eşit olsaydı herkes str olurdu birinden birini mutlaka seçmeliyiz :wink1: ama bence bu konuda en avantajlısı xbow str ve ch nuker kadar damage vurabiliyor :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
DangerWalker demiş ki:
@RadmisaL naptın sen ya kescek tabi eşitlemekte ne demek int çarların vuruşunu azaltmak anlamına getiriyorsun boşunamı kasıo adamlar ne anlamı var o zaman int çarın :twisted:

DikkatLı oku Lutfen Tabi ki VurusLarı azalmasın Int char Ların ben orda Uniq konusunda esıtlensın dedım =)))

invaders

Bilgiliyim
bu kadar fark normal nuker ler int veriyo güçlü vurmak için karşılıgını görmeye hakları var dimi ?

Sana Katılmıyorum kardeşim ozaman wizard charlarda pvpde eşitlensin :D Zaten Str Char kasan adam unique kesememeyi göze alır. [0 dan kastım yok ] Strlerde eşit vursa intlerle zaten oyunun zevk i kalmaz wizard kasan adamlar napsın yat kalk yat kalk kasıyorlar :D bow - blade acar herkes hem pvp hem unique hesabı :think:d

China Str charlarda charı kullanmayı bilirsen çok rahat kesiliyor bence bir çok str chine uniq kesiyor ancak ilk bulmak vs vs çok önemli :)

Aslında bir bakıma oyunu güzel kılan yanlarından bir tanesi de bu seninde yazdığın charlar unique konusunda şasnsızlar ancak pwp alanında diğer charlar karşısında daha üstünler.Yani sen pwp'ye ağırlık veren birisiysen blader,glaive,warrior... vb. çarları tercih ediceksin unique ağırlık veren birisi isen wizard,nuker gibi buildleri tercih ediceksin.

BarbaroS demiş ki:
Sana Katılmıyorum kardeşim ozaman wizard charlarda pvpde eşitlensin :D Zaten Str Char kasan adam unique kesememeyi göze alır. [0 dan kastım yok ] Strlerde eşit vursa intlerle zaten oyunun zevk i kalmaz wizard kasan adamlar napsın yat kalk yat kalk kasıyorlar :D bow - blade acar herkes hem pvp hem unique hesabı :think:d
haha Süpersin :muck: sana katılıyorum. Bende bu arkds gibi düşünüyordum bunun için en kolay çözümün yeni bir Wizard char acarak olucanı düşündüm ve charım şuan 85 Lv :mrgreen: :beer:

bence oyun ikiye bölündü str char pvp için int char uniq için kim ne istiyosa onu yapsın kimi saçma diyo kimi böledir napalım diyor ben ch bowerım ve çok fazla olmasada wizlerle uniq kesme konusunda kapışabiliyorum.

eski bow charımla 21 yarkan 3 demon ve sayısını hatırlamadıgım kadar uru-isu-tg-cerb-ivy kesmiştim.bazı wizardlar o kadar bile kesememişti serverda..Uniq de beklediğin yer kullandıgın skıller ve haddini bilme önemlidir..yanına full wizard gelirse gidiceksin :)...başta senin gibi düşünüyodum bi wizard açtım 65 levele kadar dayanabildim benim tarzım değil ota b.ka ölme :) sabır işi wizard

RadmisaL demiş ki:
Arkadaşlar Rev6 da gezinirken kafama takıldı.Bu aralar Farkındaysanız Uniqie Kesen char ların nerdeyse Tümü int charlar.

Tahmini oLarak %100 uzerinden hesaplarsak
Wizard =%50
X-bow =%30
Nuker =%15
Bow =%5

Blader - Wariror - Glavie gibi Str Charlar ne gune onLarın kesmeye hakkı yok mu? China Str'ler zaten uniq goremez oLdu. Sizcede öyLe değil mi ??? Bence bu işe bir dur denmesı Lazım

Silkroad Durumları Uniqe Kesimi Konusunda Eşitlemeli !!!

Bu görüşe Katılmıyorsanız bıLe Lütfen Polemik YapmayaLım
(Temiz Bir extraloob için El Ele)
Gayet doğal yani yoruma gerek yok.
Warrior uniq kesebilse kimse wizard açmaz. Her charın iyi olduğu yerler farklıdır.

Yukarı Alt