'Umarım Haldun Üstünel geri döner'
Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, OFK Belgrad maçı öncesinde dün basın toplantısı düzenledi.

Rakiplerinin savunmaya yönelik bir oyun tarzı olduğunu belirten Hollandalı çalıştırıcı, “Defansın arkasına atılan uzun toplarla etkili olacaklar. Belgrad’ı ciddiye alıyoruz” dedi. Taraftarların beklentisinin farkında olduğunu vurgulayan Rijkaard, “Geçen sezon onları üzdük, ancak bu kez her kulvarda başarılı olmak istiyoruz. Elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Yeni transferlerden de çok memnunum. Özellikle Cana’nın büyük faydası olacak” ifadesini kullandı. Baros’un sakatlığı hakkında da konuşan başarılı hoca, “Kısa zamanda takıma dönecek. Onunu yokluğunda Kewell ve Mehmet Batdal var. Sakatlıklardan dolayı çok eksik kaldık, ancak kaliteli bir ekibiz” yorumunda bulundu. Kendisinin ikna edilmesi sürecinde bir numaralı isim olan Haldun Üstünel’in istifası için de konuşan Rijkaard, şunları söyledi: “Gerçekten çok üzüldüm. Çok güzel işler yaptığını biliyoruz. Neden böyle bir karar aldı bilmiyorum, onu yönetim bilir. Ancak onu tekrar görmeyi çok isterim. Çünkü gerçek bir Galatasaraylı”​

Fanatik ^^

Yukarı Alt