Evet siz sevgili extraloob.com kullanıcıları, Geçtiğimiz cumartesi Okulla beraber Uludağa çıktık... Bende sizlerle paylaşmak için onlarca fotoğraf çektim, Birbirinden güzel fotoları sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum...

İyi Seyirler :beer: :P

En başta uludağın manzaralarını paylaşayım.

Telesiyej deki Fotoğraflarım..

Biricik Bilgisayar hocamız İlker :D

Telesiyejin öbür tarafı :)

Cafedeki sıcak ortam :D

Donmuş Ayakkabılarım

Yellow Zone :D (Yemek Vakti)

Üstten altı çekim :D

Alttan üstü çekim :D

Yemek Vakti :D

Kara saplanmış halim :D

Pro içerken (Sigaraya karşıyımdır )

İçinde votka olan su şişem...

Önceki gece doldururken.

PS:Sabah bi 40 lık daha aldım...

Şişe tamamen doldu.

Vee Kayak (Kızak) Vakti :D

My Friends

Uykudan kalkmış hali Çağatay :D

Vee Final (Tatsız bir final)

Yarım pet şişe vodkayı fondip yapınca çok feci sarhoş oldum ( tabi sadece fondip yaptığım yarım şişe.. ondan öncede birçok şey içmiştim ama çarpmamıştı okadar) Bu olay eve dönüş saatinden 10 dakika önce oldu... Aşırı derecede çarpıldım, son hatırladığım şey arkadaşlara şişedekinin su değil votka olduğunu inandırmaktı.. :P kendimi bir arabanın önüne falan attım.. arkadaşlarım beni ayıltmaya çalıştı falan filan sonra benim üstüm başım kar oldu... Otobüs şöförü "ben seni bu şekilde almam" "Demin sarhoş gibi yuvarlanıyodun orda gördüm seni" dedi... Tabi arkadaşlar falan geç kaldık otobüse, Müdür yardımcıları geldi falan yanıma... Neyse ordada bazı olaylar oldu ama fazla uzatmıyayım, Müdür yardımcısı yol boyunca bana bakıp durdu otobüse girdi üstüme yürüdü nerde içtin sen falan diye.. bende sinizütlerim var, Başım ağrıyo kafamı bir yerlere vurdum hocam falan dedim yırtmaya çalıştım, Galiba etkili oldu ama aşırı derecede sarhoş oldum :D Az kalsın okuldan atılıyordum... Ama fondip codka çok harikaydı içtikten 3 saniye sonra sarhoş oldum ayakta duramadım :)

Arkadaşlarım olmasaydı napardım bilemiyorum bana çok yardım ettiler...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Windy

uludağ.süper bir yer yahu :P çok kez snowboard yaptım orada.sucuk ekmeğine bayılırım :popcorn: bir metin abimiz vardı o aklıma geldi :uyku: hacım herşey iyi güzel ama :roll: bir 10-15 kilo versen fena olmaz hani :santa: alınma sakın kilo mevzusuna :P sadece bir şaka.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
C.Tesi All Star için İzmir'e gidiyorum. Oranın fotolarını koyarım :P
Black fotolar fena ama vodka içme fazla. Bünyeni fazla zorluyorsun :D

Hatırlamasaydın senin için iyi olabilirdi. Bak şimdi .. :D Hatırlamıyorum o an sarhoştum diyerek kurturabilirdin. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
abicim yapn bu adamı manager işte olay budur yaa gitmiş içmiş an ve an görüntülemiş üşenmemiş bir de bizler için herşeyi yorumlarım bebemmm öpüyorum seni gözlerinden mucX.

wallahi fotolar harika hele ki sus şişesi içerisine ucuz ve efsane votkayı koyman harika bir fikir rusları şimdi anladın di mi neden cepte votka ile geziyorlar lakin senin onlardan bir farkın varmış sen onların sargoş olan rususun :D :P

bayıldım fotolara bayılımmm çok teşekkürler canımcımmm :kalp:

extraloob demiş ki:
abicim yapn bu adamı manager işte olay budur yaa gitmiş içmiş an ve an görüntülemiş üşenmemiş bir de bizler için herşeyi yorumlarım bebemmm öpüyorum seni gözlerinden mucX.

wallahi fotolar harika hele ki sus şişesi içerisine ucuz ve efsane votkayı koyman harika bir fikir rusları şimdi anladın di mi neden cepte votka ile geziyorlar lakin senin onlardan bir farkın varmış sen onların sargoş olan rususun :D :P

bayıldım fotolara bayılımmm çok teşekkürler canımcımmm :kalp:
:beer: 8) :P

ARKO demiş ki:
wuuu çok güzel eğlendiğini tahmin edebiliyorum ortak :beer:

su şişesine votka koyma işi kafama yattı kullanacağım zamanlar olacaktır :twisted: :D
Hacım bir kutu meyve suyu alıp yarısını iciyorsun vodkayı dolduruyorsun derste içiyorsun buda güzel bir taktikdir ^^

ps: fotolara bayıldım özellikle sucuk ekmek :starving:

Herşey güzel ama şu alkolü neden alıyorsun?Çok üzülüyorum senin için karaciğerini mahfediyprsun o içtiğin şey ile içsen bile saatte 20ml den fazla içmeyeceksin alkolü.Ayrıca o havada alkol alman donmadana sebeb olur bilinenin aksine alkol kılcal damarlarını genişlettiği için aşırı soğuk hissedersin ileri etkisi derin bile yanabilir.Alkolü en kısa zamanda bırakman dileğiyle :muck:

Yukarı Alt