Merhaba arkadaşlar uzun zamandır Oyunda yoktum ve şimdi biraz charım la unique show yapayım... Ama derken charım hacked :S elimde kalan son Fotoları size sunayım dedim ßende neyse ultrAs qideer baskası qelir şimdi Başka bir char kasıorum oyundaki arkadaşlarıma LucyLue TheNuCKeR CreonTR Ve adını sayamadıgım bir sürü kişiye WeKinqTurKs quildine Selamlarımı sunuyorum Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum..

Tiqer ßac1 xD

- Resim Silinmiş.

Tiqer qiRL ÖLdüq'ten sonra Arena qibi dolan ferry xD
- Resim Silinmiş.

ßuda Uruchi :D

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

ßiraz Çayır Çimen Gözükmüyor Uri Ama Kolumun Alçılı oduqu zamana denk geldi sade tek elle oynuordum xD Mausu sol elle klavie sol elle önce tıklayıp sonra dlıodum buda çiçeklerin içinde çıkınca Camera'yı kımıldatamadım :S

- Resim Silinmiş.

Ve Son olarakta ßu^^

- Resim Silinmiş.

:headbang: YoRuMLaRıNızı ßeqLiyoruM :headbang:

:oops: Hepinize Şimdiden Teşekkür Ediyorum :oops:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
:) Statları Nasıl Daıttın Sen 2str 1 intmi :)

qüzeL karakter Daha Nicelerine inş ..

xD hepinize Teşekkür Ederim Charım Full STR Dir Hybirth Felan deildir yada hiç inte Verilmemiştir Son olarak belirttiğim gibi elimde kalan son fotolarıydı bunlar charımın We kolumda alcıdan 1 hafta önce çıktı ^^ şimdi yeni charım ''lce'' dir oyundan bana pm atabilrsiniz Teşekkür Edrim hepinise saolun :D

Saolun arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim Oyunda Arkadaşlarım FaCToR vxiper LucyLue TheNuCKeR Hepinize Teşekkür ederim saolun

Tebrik ederim.Bower charın varken Lord ve Shaitan'ın keyfini çıkar derim.Tg ve Uruchiden çok daha zevkli :muck:

Ps:Geçmiş olsun.

Yukarı Alt