Takımı
Seçiniz...
- Resim Silinmiş.

Problem bu arkadaşlar ne yaptıysam düzelmedi oyun içerisinde bildiğim herşeyi uyguladım sonuç aynı. O slot ordan çıkmıyor :) Eğer daha önceden bu problemi yaşayıp aşan birileri varsa veya bu konu hakkında bir fikri, bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim herkesi iyi çalışmalar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bak Skillerini koydugun yerin üstünde Slotlar varya ordan üçgen şeklinde bi şekil var ona tıkla. Ordanda Extended slot 2 var o kutucuk işaretliyse işareti kaldır sorunun düzelicektir

Takımı
Seçiniz...
Dediklerinizin hepsini denedim ama yok yok düzelmiyor herşeyi yaptım son çare belki burdan birisi biliyodur diye buraya yazdım ama sanırım kimse karşılaşmamış bu durumla :) en son silip tekrar yükliycem inş. o zaman düzelir :)

oyunu silip yüklerseniz sorununuz düzelecektir
diğer 2. skill bar üstünde olduğu için ayarları değiştiremiyoruz o yüzden tek care oyunu tekrardan kurmak

Eğer benim dediklerimi yaptıysan mutlaka düzelmesi lazım onun veya sen yapamadın. Exp in göründüğü yerinde üstünde slotlar Ski[ll] exp yazan yerin hizasının üstünde üçgen şeklinde bir şekil var ona tıkla karşına bişey gelicek ordanda Extended slot 2 var o kutucuk işaretliyse işareti kaldır. Düzelmesi lazım aynısı bendede oldu yaptım düzelttim sende olmaması imkansız

Yukarı Alt