1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

UEFA'dan Fenerbahçe yorumu!

1. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Fenerbahçe'nin Şükrü Saraçoğlu'da Dinamo Kiev'le 0-0 berabere kaldığı mücadele UEFA'nın resmi sitesinde de yer buldu. Aragonses'in Semih'in yokluğunda kadroda değişiklik yapmak zorunda kaldığına değinen UEFA; Fenerbahçe'nin Saraçoğlu'daki 8 maçlık galibiyet serisinin de sona erdiğine değindi.

Temsilcimiz Fenerbahçe'nin Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev'le 0-0 berabere kaldığı ve Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon puanla tanıştığı G Grubu mücadelesi futbolun Avrupa'daki patronu UEFA'nın resmi internet sitesinde de geniş yer buldu.

İspanyol teknik adam Luis Aragonses'in sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Semih Şentürk'ün yokluğunda kadroda değişiklik yapmak zorunda kaldığına değinen UEFA; Fenerbahçe'nin Saraçoğlu'daki 8 maçlık galibiyet serisinin de sona erdiğine değindi.

FC Porto deplasmanında alınan 3-1'lik mağlubiyetin ardından Fenerbahçe'nin Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Dinamo Kiev karşısına mutlak 3 puan parolasıyla çıktığını belirten UEFA, kullanıcıları arasında yaptığı oylamayla konuk ekibin kalecisi Stanislav Bogush'u "Maçın Adamı" seçti.

Ligdeki 2 maçlık cezasını tamamlayan Volkan Demirel ve sakatlıktan kurtulan Edu'nun dönüşüyle Fenerbahçe'nin maç öncesinde favori olarak değerlendirildiğini belirten UEFA, ilk yarıda etkisiz olan sarı-lacivertlilerin ikinci yarıdaki çabalarının da yeterli olmadığını ifade etti.

2. ShootEmUp

ShootEmUp Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şahsen ben katılmıyorum.2. yarı çaba gösterdi diyor ama ne faydası sadece savunma yapıyoruz bu taktikle biz 2. tura çıkamayız Paylaşım için teşekkürler

3. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Uefa ya gitsek daha iyi :sfff:

4. ShootEmUp

ShootEmUp Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende öyle düşünüyorum kendi sahamızda UEFA kupamızı kaldırsak ama biz bu gidişle 3. bile olamayız

5. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu mevcut kadro ile FB ne şampiyonlar liginde nede uefa upasında başarı gösterebilir
    kadro ya aragones de dahil

+Semih ve Alex'de sakatlandığı zaman takımı taşıyacak kimse kalmıyor :detective:

6. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aLex gittimi Zaten Fenerin Rakiplere Vericem Hep iddaa da :D

zaten Hacettepeyi Tutturdum Dinamodan Yattım Güvendim Takımıma Aldım Payımı Fenerrrr Kendine geLLL yeter artık be 6s Liler Dalga Gecior BizimLe Ne oLdu Gidicenizmi ç.finale Die

Aziz YıLdırımın Msn Sini BiLen Warsa Bana Versin beyLer Cok Fena OyuncuLar Tanıom Keşfedilmeyi BekLiyen Hepside F.Ribery Arda Turan Semih ŞenTÜRK gibi OyuncuLar....

Gercekten Cok Fena AdamLar War Ama Fenerin Antranorler Uyuyor... GeneLLikle Brezilya Liginde kiLer Cok Fena Bak Alex e NeLer Yapıor Bide Alırken Cok Tartısılmıstı Fenere Son DonemLerde GeLen En ii Yabancı Bence. Daha NiceLer War Ama Aziz YıLdırıma ULasmam Lasım.

7. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ArtistLik Gibi Olmasın Ama Kesfedilmis Bi Kac Tanesini SöyLiyeyim

Alexandra Pato MenegerLikte Alırken Tek Alexandre Wardı Pato Yazmıodu Bile 16 Yasındadı...

Diego bunuda 17 Yasındaken Kesfettin

Henri Saivet Buda Genc Cok Fena Oynuor

Bale Sol Bek Carlosu Seyinde Oynatır Onun Kadar HızLı Onun Kadar ii Defans Hemde Ucuzdu BeLese BiLe geLirdi...

BunLar Bikactanesiiii

Azizzz Hocamm Seni BuLmam Lasım Yaa

8. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ahahaha bunları herkes biliyor zaten sen fazla menejerlik oynamışsın :D

Pato-Milan'da forma giymekte
    Diego-Arjantin forması altında ilk 11 de sanırım Boca da oynuyor :D

yarıldım gülmekten :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: