UEFA'dan Bursa'ya yakın takip
UEFA yetkilileri, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Bursaspor'un maçlarını oynayacağı Atatürk Stadı'nda denetlemelerde bulundu.

UEFA kriterlerine uygun hale getirilmesi için yapılan çalışmaları yerinde görmek için dün stada gelen UEFA delegeleri 2 saat süren incelemeler sırasında Kültürpark’ın içindeki restoranları da gezdi. Denetim sonucunda konuk takım taraftarları için Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) binasının yanından Kültürpark’a kapı açılmasını istendi. Öte yandan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise, “Atatürk Stadı’ndaki genişletme çalışmaları ve yeni yapılacak Timsah Arena ile birlikte Bursa, UEFA standartlarında iki tane stat kazanmış olacak. Belediye olarak üzerimize düşeni yapıyoruz” dedi.​

GNR

rank8
Belediye yamuk yapmazsa bu işin kesin halledilir
Bursa'nın şampiyon oldugu bir yılda yamuk yapabilecegini sanmıyorum hayırlısıyla statlar hazırlansa doldursak

Tabi alıcak ilk defa Şam ligi oynayacak takım bence doğru koltuk sökmeye gelince bence sökmezler daha kaybedicek çok şeyleri var :P :mrgreen:

Guathema demiş ki:
Tabi alıcak ilk defa Şam ligi oynayacak takım bence doğru koltuk sökmeye gelince bence sökmezler daha kaybedicek çok şeyleri var :P :mrgreen:
Şam.Ligine Gidemeyenler Kıskansın :nod:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
MrHaci demiş ki:
Fahmlugat demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
o koltuklar ne sökülür bee :twisted: :twisted:
Böyle taraftar olarakmı takımınızı destekliyosunuz :think:
PS: makara:
Sanırım onu yazanın Hangi Takım'ı tuttuğuna bakmadın :?: :nod:
Amacım espriydi-ki bakarsan normal koltuklardan daha rahat söküleceğini anlarsın ve Texas boş dururmu Bjk Fb Gs geldiğinde? :P

Wax Whine demiş ki:
Amacım espriydi-ki bakarsan normal koltuklardan daha rahat söküleceğini anlarsın ve Texas boş dururmu Bjk Fb Gs geldiğinde? :P
Bjk'ye yorum yapmam.
Ama Gs-Fb 'de belki rahat dururlar.
Ki Texas bölümüne Öyle koltuk koymazlar.Direk çıkma koltuk. Maksat parçalaması rahat olsun :lol: :lol:

Takımı
Bursa
MrHaci demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Bjk'ye yorum yapmam.
Ama Gs-Fb 'de belki rahat dururlar.
Ki Texas bölümüne Öyle koltuk koymazlar.Direk çıkma koltuk. Maksat parçalaması rahat olsun :lol: :lol:
%100 katılıyorum.bjknin Bursada yapacağı en fazla koltukları kırar.çıkıştada kırılırlar :twisted:

Wax Whine demiş ki:
Fahmlugat demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
o koltuklar ne sökülür bee :twisted: :twisted:
Böyle taraftar olarakmı takımınızı destekliyosunuz :think:
PS: makara:
benim amacımda espriydi zaten ''PS: makara: '' olarak yazmıştım.

Yukarı Alt