1. Reklam


    1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

UEFA Kupası'nda 1. Tura Yükselen Takımlar Belli Oldu


  1. 4eweRSro

    4eweRSro Bilgiliyim rank8

    Kayıt:
    20 Mayıs 2008
    Mesajlar:
    1.390
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    UEFA Kupası'nda 2. ön eleme turu rövanş maçları oynandı.
    Bugün oynanan 30 maç sonunda UEFA Kupası'nda 1. tura yükselen takımlar belli olurken, Beşiktaş da Siroki Brijeg
    takımını rövanş maçında 4-0 yenerek, bir üst tura yükselen takımlar arasında yer aldı.

    UEFA Kupası'nda 2. ön eleme turu maçlarında alınan sonuçlar ve 1. tura yükselen takımlar şöyle:


    FC Moscow : 2 - Legia Warsaw : 0 (FC Moscow tur atladı)

    FC Midtjylland : 0 - Manchester C. : 1 (Manchester C. tur atladı)

    Hapoel Kiryat Shmona : 1 - Litex Lovech : 2 (Litex Lovech tur atladı)

    Hapoel Tel Aviv : 3 - Vojvodina Novi Sad : 0 (Hapoel Tel Aviv tur atladı)

    Zrinski : 0 - Braga : 2 (Braga tur atladı)

    Hertha BSC : 1 - Interblock : 0 (Hertha BSC tur atladı)

    Slaven Belupo : 2 - Aris Saloniki : 0 (Slaven Belupo tur atladı)

    SV Salzburg : 0 - Suduva : 1 (SV Salzburg tur atladı)

    Viking : 1 - Honka : 2 (Honka tur atladı)

    Cherno More Varna : 2 - Maccabi Netanya : 0 (Cherno More Varna tur atladı)

    Kalmar : 4 - AA Gent : 0 (Kalmar tur atladı)

    Lillestrom : 2 - FC Copenhagen : 4 (FC Copenhagen tur atladı)

    Omonia Nicosia 2 - AEK Athens : 2 (Omonia Nicosia tur atladı)

    Rosenborg : 5 - Djurgarden : 0 (Rosenborg tur atladı)

    Austria Vienna : 2 - WIT Georgia : 0 (Austria Vienna tur atladı)

    Brondby : 2 - Haka Valkeakoski : 0 (Brondby tur atladı)

    FC Vaslui : 3 - L. Metalurgs : 1 (FC Vaslui tur atladı)

    Sturm Graz : 1 - Zurich : 1 (Zurich tur atladı)

    Zilina : 2 - Liberec : 1 (Zilina tur atladı)

    Beşiktaş 4 - Siroki Brijeg : 0 (Beşiktaş tur atladı)

    Debrecen : 2 - Young Boys Bern : 3 (Young Boys Bern tur atladı)

    Grasshoppers : 0 - Lech Poznan : 0 (Lech Poznan tur atladı)

    Bellinzona : 2 - Dnipro D'petrovsk : 1 (Bellinzona tur atladı)

    Red Star Belgrade : 3 - APOEL Nicosia : 3 (APOEL Nicosia tur atladı)

    Gyor : 1 - Stuttgart : 4 (Stuttgart tur atladı)

    Rennes : 2 - Stabaek : 0 (Rennes tur atladı)

    Hajduk Split : 0 - Deportivo La Coruna : 2 (Deportivo La Coruna tur atladı)

    St. Patricks 2 - Elfsborg : 1 (St. Patricks tur atladı)

    Aston Villa : 1 - Hafnarfjordur : 1 (Aston Villa tur atladı)

    Napoli : 5 - Vllaznia : 0 (Napoli tur atladı)

    Lokomotiv Sofia : 1 - Borac : 1 (Borac tur atladı)

    Nordsjælland : 2 - Queen of the South : 1 (Nordsjælland tur atladı)

    Kaynak:Miliyet