Hiçbir Fenerbahçe taraftarının,takımına sağlayacağı sonsuz destek,takımının sonsuz para gücü olsa dahi hayal edemeyeceği başarı..

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
ScREaM oF HaTE demiş ki:
Hiçbir Fenerbahçe taraftarının,takımına sağlayacağı sonsuz destek,takımının sonsuz para gücü olsa dahi hayal edemeyeceği başarı..

Bir GS Taraftarına UEFA Kupası Deyınce Fenerbahceyı Dusundurmek Fenerbahcenın Buyuklugunu Gosterır ...Yani UEFA Diyince Glatasarayın Kazandıgı Kupayı Degıl Fenerbahcenın Kazanamamasını Umuyorsun..Buyukluk Boyle Birşey
:P

Fre3sTyLe demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:

Bir GS Taraftarına UEFA Kupası Deyınce Fenerbahceyı Dusundurmek Fenerbahcenın Buyuklugunu Gosterır ...Yani UEFA Diyince Glatasarayın Kazandıgı Kupayı Degıl Fenerbahcenın Kazanamamasını Umuyorsun..Buyukluk Boyle Birşey
Ummak değil benimkisi ; taraflı olarak taraflıca açılmış bir konuda taraflı bir şekilde yorum yapmak..
Kaldiki Fenerbahçe takımı bu kupayı alsa,ben ne bir şey kazanırım ne de bir şey kaybederim :wink1:

UEFA denilince aklıma her şeyden önce Galatasaray gelir. Türk olma özelliğimden olsa gerek..

100 küsür yıllık tarihi olan ve tarihinde süper lig kupası + galatasarayı yenmek dışında başka bir başarısı olmayan takımın taraftarına büyüklükten bahsettirebilecek bir kupa...

(bkz. allah versin) (bkz. çalış senin de olur) (bkz. bizi de gör be abi)

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
ScREaM oF HaTE demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:

Ummak değil benimkisi ; taraflı olarak taraflıca açılmış bir konuda taraflı bir şekilde yorum yapmak..
Kaldiki Fenerbahçe takımı bu kupayı alsa,ben ne bir şey kazanırım ne de bir şey kaybederim :wink1:
Ben Fenerbahcelıyım...UEFA Denınce GS Aklıma Gelir Diyorum Ve Taraflıca Bır Yorum OLdugunu Soyluyorsun İnanamıyorum 8O

Yukarı Alt