1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ue charlar hakkında tecrubesi olanlar

1. diablo000

diablo000 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar eu geldıgınden beri sro oynamıyorum adam gibi şimdi yeniden eu bir charla baslamak istiyorum sızce eu lardan en saglam char hangisi ben rogue crs bow acmayı dusunuyorum yan skıll olarak clerık mı acayım bard mı vır cok topıc okudum sıtede bazıları dıo işte clerık te bı skıll var 40 acılıyo 2 sn de bir pot basıyo bazıları dıo bard ac speed ve noıse var dıo suan bard acmayı dusunuyom yardımlarınız ıcın sımdıden tesekurler

2. MakmeN

MakmeN Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence rouge warrior ac 5 farkli weap kullana bilirsin ve cook saglam olur

3. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    692k + küsür SP istiyor ^^

Rogue + Bard Ac Kasarken Xbow War + Pvp de Dagger

4. _AClD

_AClD Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen bosver euroyu herkese tek atıyo die gozunu boyamasın. Tek atarken tekte yiyolar cok zevksiz charlar. Kasması ayrı bir dert. Sadece onları farklı kılan bir buf vurusun iki katına cıkması defans ve hp nin hemen hemen yarıya inmesi. chin acmanı tavsiye ederim.

5. diablo000

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok oynadım china char artık avrupayı denemek istiyorum ondan
    saol yardım etmeye calsıtıgın için ayrıca

6. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    aç cbow yanına bard. sadece noise skili yeter. noise skili olduğu zaman pot kullanma gereği bile duymuyosun. arada championlar çıkıyo onlarıda zorlanmadan kesersin.ama cleric açsanda güzel defansın olsada crosbow extreme skili ile kendi lwlindeki giantlara dalma. ne olduğunu anlamadan yeri öpersin. ama dediğim gibi atakları çok güçlü. rogue olmak hızlı olmaktır vslerde ilk vuruşu yapmaktır. zaten avrupalı wizardlar ve rogueler için ilk vuruş = son vuruştur.

sen bard aç pişman olmazsın.sok 50 tane mobun arasına noise skili ile. bu kadar kolay kasan bir çara yanındaki mobların vurmamasıda eklenince ne olduğunu anlamadan 80 olursun :lol:

7. diablo000

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyw dediğini yaptım sımdı sra bot ve sılk almakta hmm

8. xtralooß

xtralooß Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunları defalarca anlattım(bu forumda diil) rogue + warrior en sağlam STR eu karakteridir. yanlız kasıcaksanız yanına ilk açılcak yan meslek CLERIC dir. Bard 3.seçenektir 4.warlock gelir. Wizard asla gelmez.

Warior / Rogue çok fazle sp gerektirdği için gerçekten kasması çok zahmetli ve uzun zaman almaktadır. ben 70den sonra sıkıldım açıkçası. Yanına cleric açmak neden avatajlıdır ? Herkes NOise var moving march var diyor sen neden böyle diyorsun. Öncelikle cleric ile hem dafnsif hemde en büyük sorun olan HP sorununa kesin olmasada süreli çözümler bulabilirsinz. arkadaşımz demişki noise aç XX yaratığın arasına gir yatmassın. Oysaki cleric den RECOVERY DIVISION ile 8 mobun arasına girebilirsin. zorlandığın anlarda BLESS SPELL ile kendini kurtarabilir hatta HEALNG CYCLE ile 16sn sürekli hp alabilirsin. bunlar el alışkanlığıdır. ama unutmamak gerekirki bota bırakıcaksanız bunları yapmanız zordur. Makro yazıp XX sn de bir kendinize bu skillri basıp tekrar ana mesleğinize dönmeniz gerekir. o yüzden h.armor giyerek warioru yan meselek olarak seçmek. party mobların bol olduğu yerde one hand sword + shield ile bota bırakmak daha mantıklıdır.

Yinede karar sizindir, en iyisi her zaman elinizin en yatkın olduğu chardır. (Not sadece hızlı koşma için BARD açanlara 250k ya %100 drug alıp peşlerinden kovalayanlar olacağını unutmasın:)