Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
quaresma demiş ki:
arkdaşım bunun güveni yok ben kullanmak istememmi ama durum ortada İRÜS var diye basas bagırıyo program sonuçlar ortada kafamdan söylemiyom
once bı al dosyayı benımgıbı bı bak kendı antıvırusunle varmı yokmu
ben aldım tarattım hıcbırsekılde bısey cıkmadı
avast home edıtıon antıvırus le

bırede bana protect hax tam adreseını vereblırmısınız!!!

rey

rank8
arkadaşlar oyunu açıom
çarıma giriyorum daha sonra dc verio ndn peki

yaw siz çok mu biliyonuz p.c de 2 tane lisanslı virüs programım var tarattım virüs yetmedi

http://www.virustotal.com dan tarattım oda yetmediyse artık ne diyeyim ben

ha bide şu var RAR ı visür olarak görüyosa ben p.c mden bi klasörü RAR yaptım onu edne virüs olarak görmüyo aceba bide siz söyleyin

bide şu var 5 ayımı verip gecemi gündüzümü + bir dünya para harcadıgım charımı sevmeyim bide artık diyecke bişey yok bi işe kalkarken ne olacakgını hesaplamak lazım

quaresma demiş ki:
bide şu var 5 ayımı verip gecemi gündüzümü + bir dünya para harcadıgım charımı sevmeyim bide artık diyecke bişey yok bi işe kalkarken ne olacakgını hesaplamak lazım
kes ya al charınada gıt burdan amann cok sıktınha lısanslıymıs sankı bıdekı kopya bırak bu ayakları
get ısıne

bana protect hax sın tam adresını verırmısınız yav bulamadım googleden plss

arkadaslar burada vırus var dedıgınız sey win32 kalıplı zararsız bır program uzentısı bu uzantı crackın yapıldıgı program dılınden kaynaklanıyor vurusdegıl bu.Bunun bazı onlıne chat sörverlerıne baglandıgınızdada alabılırsıznız vurus yok dosyalarda
cot ıstıyosanız ındırın bot ıstemıyosanız vurusler zarasız ındırıp kullanabılırsınız :lol:

genelde her crack dosyası viruslu olarak gosterir ama siz guvenmiyorsanız yuklemeyin botu arkadaslar :?!!!

tuh ya bende ılk X33 not arthotuzıd bana cık tı zannetmıstım salık olsun hepmızın cumleten bası sagolsun :-P

ne oldu bot yıne mı patladı yaws...
x0,33 hatası verıyo...
ama yan pcde ki kasmaya dewam edıyo nasıl oluyo bu iş....!

ozy67 demiş ki:
ne oldu bot yıne mı patladı yaws...
x0,33 hatası verıyo...
ama yan pcde ki kasmaya dewam edıyo nasıl oluyo bu iş....!
ısın kagıdı cek görursun calısmayacak ama yınde her ıhtımale karsı sen onucıkma o kendı kendıne kassın elle gıt gel :lol:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt