Bu dosyalar piyasa düştüğü ilk günden beri bu işlerin içersindeyim , 3 tane serverim oldu zamanında.

Herneyse herkes bir şekilde para kazanmaya calışıyor , bende server kurmak isteyen arkadaşlar için böyle birşey yapmak istedim.

Tarifelerim ;

110 Cap Server Kurulumu = 50TL (Buglara vb. sorunlara karışmam) , Bug vb diğer sorunlar için ek ücret alırım.

120 Cap Server Kurulumu = 80TL (Buglara vb. sorunlara karışmam) , Bug vb diğer sorunlar için ek ücret alırım.

130 Cap 13D Server Kurulumu = 110TL (Buglara vb. sorunlara karışmam) , Bug vb diğer sorunlar için ek ücret alırım.

100 Cap Server Kurulumu (BlackRogue Dosyaları ile) = 120TL (Buglara vb. sorunlara karışmam) , Bug vb diğer sorunlar için ek ücret alırım.

İletişim : [email protected]

Not : HAMACHI SERVER KURULUMU YAPILMAYACAKTIR.
Not 2 : Kimse gereksiz yorum yapmasın lütfen kurulum yaptırmak isteyenler olursa diye açtığım bir başlıktır.​

sana yaptıracagımagiderim adamakıllı birine yaptıırımdaha iyi bare onda bug olmaz :wink1:

13DG Server Filesları ztn 200TL den fazla paraya satılıyo diye biliyorum sen nasıll bulucan 13DG filesleri ve 110 TL ye nasıl yapmayı düşünüyosun?

kanvebah demiş ki:
sana yaptıracagımagiderim adamakıllı birine yaptıırımdaha iyi bare onda bug olmaz :wink1:
Güle güle git yaptır ozaman :coffee:

CosmicGate demiş ki:
13DG Server Filesları ztn 200TL den fazla paraya satılıyo diye biliyorum sen nasıll bulucan 13DG filesleri ve 110 TL ye nasıl yapmayı düşünüyosun?
13D Filesler diye birşey yok canım :)

O 13D Files dediklerinin hepsi editlenmiş 110 cap dbleridir , ayrıca sen kafanı yorma ben yaparım :thumbsup:

Advance

Yarı fiyatına bugları fixli halde kurarım diyip baltalayım mı satışı :P

bug fiyatlarinida koy diyecem ama şerbete göre ayarlayacak bir ışık var sende

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Private Server İşi Artık Öldü 50000 private server var piyasada millet artık gozunu actı firmaların yaptıkları privatelerde oynuyolar turkroad gibi black gibi sere gibi pvp kuracak kişiler boşa heveslenmesin bence pvp server acarsanız husranla sonuclanır.
bende denedim okadar reklam yapmama ragmen 50 onlineyi gecmedi sw 1 ay 500 tl harcadım 2.ay kapatmak zorunda kaldım artık private serverle bi kazanc saglanmıyo.

Advance

_chealleyon_ demiş ki:
Private Server İşi Artık Öldü 50000 private server var piyasada millet artık gozunu actı firmaların yaptıkları privatelerde oynuyolar turkroad gibi black gibi sere gibi pvp kuracak kişiler boşa heveslenmesin bence pvp server acarsanız husranla sonuclanır.
bende denedim okadar reklam yapmama ragmen 50 onlineyi gecmedi sw 1 ay 500 tl harcadım 2.ay kapatmak zorunda kaldım artık private serverle bi kazanc saglanmıyo.
Farklı bir özelliği olmayan serverda neden oynansın ki?İşini bilmiyormuşsun sen.

Takımı
Besiktas
_chealleyon_ demiş ki:
bu senin deneyimsizligin ve beceriksizliginden kaynaklaniyor bu piyasada ben 1 haftada 350 kisiyi topladim 1 ay sonu 1000/1000 fullenmisti preli charlar tek atamiyordu servere :nod:

Yukarı Alt