kısacası çevrel çemberin merkezi kendisine eşit uzaklıktaki her noktayı görür::::))))))

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Quattro demiş ki:
Taktiğin Genel Mantığı

Kenar uzunlukları eşit bir üçgen çizdiğimizi düşünüyoruz ve 3 noktasında birer piyon
düşünüyoruz bu 3 noktadaki hiç bir piyon birbirini görmüyor yani birbirleriyle bağlantıları yok.Bu üçgenin tam ortasına 1 piyon koyarsak diğer
3 piyonuda görür ve diğerleriyle kendisi arasında bağlantı sağlayabilir. Üçgenin Kenar Uzunlukları , Charlar Arasında Exp Bağlantısı Olmayacak
Şekildeki Minimum Uzaklıktır.

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

Öncelikle farm charmızı kasmak üzere dilediğiniz levellerde 2 chara ihtiyacımız var ;
- Resim Silinmiş.

Daha sonra farm charımızla aynı ırkta 1 lvl chara ihtiyacımız var ;

- Resim Silinmiş.

Koordine İşlemi

Sp Charımızın Diğer 3 Char ( 2 plvler & 1 Lv ) İle Exp Bağlantısı Olacak Şekilde Konumlandırmamız Gerekir.
- Resim Silinmiş.

Plvler Charımızı Aşağıdaki Resimde Görüldüğü Gibi Sadece Farm Charımızı Görecek Şekilde Konumlandırıyoruz ;
- Resim Silinmiş.

Diğer Plvler Charımızıda Aşağıdaki Resimde Görüldüğü Gibi Sadece Farm Charımızı Görecek Şekilde Konumlandırıyoruz ;
- Resim Silinmiş.

Level 1 Charımızı Aşağıdaki Resimde Görüldüğü Gibi Sadece Farm Charımızı Görecek Şekilde Konumlandırıyoruz, Bu sayede diğer alternatif level ortalama methodlarından daha zahmetsiz şekilde charımıza exp gelmiyor ve farm sürenizce 10 larca 1lv char acmak yerine tek charla işi götürüyorsunuz.
- Resim Silinmiş.

Ve Sonuç metod ile saatte kasacabileceğiniz ortalama sp oranı (Ticketsız)
- Resim Silinmiş.

Kod:
En son Windy tarafından 14 Şub 2010, 22:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 9 kere düzenlendi.

enteresan :twisted:

Son düzenleme:
S.A. iyi aksamlar sbot almak istiyorum 150 tl yazmışsınız bu pw ve ıd parasımı daha önce kullanmadım bilgim yok bu bot hakkında kısa bir bilgi verebilirmisiniz müsaitseniz. cvp bekliyorum.

DaRKWaTcH demiş ki:
Süper taktikte kim uğraşmak ister. ilk dönem üçgenin iç açısından bıktım sen sro yada eklersen bu üçgeni vallahi bırakırım oyunu :lol:
Derslerde diyorsunuz bu gerçek hayatta nerede işimize yarayacak diye al bak adam geometriyle yapmış :P

tuncayy11223 demiş ki:
S.A. iyi aksamlar sbot almak istiyorum 150 tl yazmışsınız bu pw ve ıd parasımı daha önce kullanmadım bilgim yok bu bot hakkında kısa bir bilgi verebilirmisiniz müsaitseniz. cvp bekliyorum.
Arkadaş konuyu tutturamamış herhalde :D

Arkadaşlar onglarda veya 40 lvle kadar herhangi bir mobda 3lü yapıp bu taktiği uygulayabileceğimiz bir yer bilen varmı ? bunu 2li olarak ongllarda denedim ama pek sonuç vermedi 4 sp charı kasıyorum normalde 3 slotta kasıyordum slotlardan en zayıf olanı 1lvl 2 char koydum ama saatte 2k sp geliyor :(

Arkadaşlar bir hevesle atıldım bu işe arkdaşın dediği herşeyi yaptım ancak sonu 0 1 lvl charların etkisi olmamaktadır :(

Eğer arkadaşın dediği doğru olsaydı kasan 2 adet char birbirini görmediği halde pt ortalamasına dahil olmaları gerekirdi ancak biz zaten özellikle rtalama yükselmesin diye birbirlerinden uzak koyuyoruz. 1lvl charın mantığıda aynı sadece sp kasılan char ve 1 lvl char arasında bir ortalama hesaplanıyor buda expe hiç bir katkı sağlamıyor malesef

yinede emeğine teşekkürler arkadaşım uğraşmışsın ancak bence 1lvl charı çıkartıpta bi dene derim

Yukarı Alt